Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, aki a Gravidától hányt? Mi jött be helyette?

Figyelt kérdés
Hat napja kezdtem el szedni, ebből két nap nem volt semmi gond, kétszer hánytam, kétszer erős hányinger jött rám. Mindig néhány perccel a beszedése után jelentkezett, úgyhogy ma már inkább kihagyom. Második trimeszterre kezdtem szedni, eddig a Femibion 800 mellett nem történtek ilyenek. (A 400-ast túl drágának tartottam, ezért vettem mást.)

2012. dec. 22. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg az Elevitet:-) A Gravidát én sem bírtam, nem tudom miért, olyan furcsa lett a hangulatom tőle, megmagyarázhatatlan szorongásom lett. 2 hét után áttértem az Elevitre, végig azt szedtem :-) boldog babavárást és Kellemes Karácsonyt! :-)
2012. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is rosszul voltam a Gravidától, annyira h még kórházba is kerültem. Aztán áttértem az Elevitre, azóta minden rosszullétem megszünt.
2012. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem kétnaponta egyet ajánlott a doki, kicsit csaltam, napi felet veszek be. igy a mennyiség jó, csak az adagot osztottam el. oszd te is ketté az adagot, este egy fél, reggel egy fél. de mindenképp étkezés után valamennyivel. én akkor is hánytam, ha rögtön kaja után vettem be.
2012. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Kipróbálom így is, ha már megvettem.
2012. dec. 22. 10:39
 5/11 anonim ***** válasza:
én is csak azért kínlódók vele, mert nem szívesen dobnék ki 5e ftot. az ablakon . meg az is megnyugtat, hogy valaki az elevittől meg a femibiontól is hány. drága lenne mindet végig kísérletezni. majd a következő babával elevitet kezdek, vagy matruellt.
2012. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, eddig siker. Legalábbis az ebéd utáni fél megmaradt. :) Köszönöm a tippet.

Áldott ünnepeket, és hányásmentes babavárást Nektek! :)

2012. dec. 22. 16:55
 7/11 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, remélem hosszú távon is bejön! ;) neked is kellemes, nyugodt gyomrú ünnepeket kívánok!
2012. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia

én az elevittől meg a gravidától is hánytam, ha felet vettem be, akkor is.

a dokim javasolta, hogy supradyn multivitamint szedhetek nyugodtan, kb ugyanannyi van benne mint a többiben, illetve annyival nem jobbak, hogy megérje a gyomromat háborgatni miatta. úgyhogy kipróbáltam és bevált, a másodiknál eleve azt vettem csak + ugye a folsavat

2012. dec. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is Gravidától voltam rosszul, azóta az Elevittől semmi bajom. :)
2012. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén hánytam a gravidától. Azóta Hipp Natalt iszom, semmi mellékhatása. Mellé folsavat szedek. Meg sok narancsot, almát, citromot.
2012. dec. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!