Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok, és...

37 hetes terhes vagyok, és néhány napja dagad a lábam, vizesedek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Hiába polcolom fel, hűtöm hideg vízzel, alig csökken valamit. Aztán elég fél órát lábon lennem és máris olyan mint előtte.
2008. máj. 29. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon semmit. Majd ha meg van a baba elmúlik, bár nekem még egy hétig a szülés után is dagadt rendesen. Pihi, felpoc... és szülés.

Gratula a finisben vagy! Én 37 hetesen szültem az elsőt

2008. máj. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 37 hetes vagyok, de még szerencsére nem vizesednek a lábaim. Mindenesetre nekem a védőnő azt tanácsolta, hogy ha mégis vizesednék, egyek sok almát. Nem tudom használ-e, de egy próbát szerintem megér.

2008. máj. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Használ az alma, én napi 4et megettem, úgy sikerült sikerül, szinten tartani a dolgokat. Éjjelre felpóckolva, és teljes lábszárat bevizesruházni! Lehet nem bírod elviselni egész éjjel, de nekem nagyon szépen levitte, mindez nappal semmit nem ért, mert nem volt annyi türelmem, hogy kivárjam a hatást. :)

Nekem még segített, ha diétás napot tartottam. ami annyit jelent (védőnők adták, kórházi kismama diéta) Délelőtt csak gyümölcs, ebédre sómentesen héjában főtt v sült krumpli, esetleg párolt zöldség, én ettem hozzá, karalábét, egy egészet, paradicsomot, és káposztát is. A mennyiség nem számít! Tehát nem maradsz éhes! Délután nyers zöldség! Este 10 dkg túró plusz egy natúr joghurt. És ez szigorúan ennyi!!!

CSak két napig csinálhatod!!!! Egy héten. De nekem a két nap két kiló víztől szabadított meg! Sok sikert!

37 hetes kismama

2008. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is a 37. hetet taposom, kb. két hete rohamosan vizesedem, annyira, hogy fáj kezem, lábam. A víz nyomja az idegpályákat.

A diétát én is javaslom, sószegény étkezéssel, és próbálj meg visszavenni a folyadékfogyasztásból. A gyümölcsben, zöldségben lévő víz is raktározódik, én max 1.5 liter vizet iszom csak naponta.

A pihenés is segít és a borogatás is. Sajna ki kell bírni, már tényleg nincs sok hátra!

Örüljünk, hogy csak most kezdtünk vizesedni, van aki már a 28-30. héttől..

2008. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 3z hetes kismama vagyok én is és kb 1 hete kezdett el vizesedni a bokám és a lábfejem. Estére olyan, mint egy elefánt láb. Idáig reggelre enyhült, de mára alig ment lejjebb. Azt mondta a doki ez természetes.

Kitartást lányok már a finisben vagyunk.

2008. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37 hetest akartam írni, de ebben a melegben megkergültek már a betűk is:)
2008. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!