Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Híztam vagy vizesedek? 1 hét...

Híztam vagy vizesedek? 1 hét alatt 2 kiló? Létezik? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok. Pár napja el kezdtem vizesedni és az utóbbi egy hétben 2 kiló jött fel.. nem akarok hízni ilyen ütemben. Most ez így már 9 kilo a 28 hét alatt, holott az első 20 hétben csak 4 kilo volt.. :(
2008. márc. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Állítólag a baba ilyenkor már hízik. Nem feltétlenül a vitesedés az oka, bár az is rátesz. Én a 23 hetemmel 6 kg-nál tartok és még most jön a java (baba súlya eddig még csak kb fél kg volt, most már hízni kezd). Nem jelenti azt, hogy ez az ütem így folytatódik nálad. A szülés után úgyis lemegy majd, ne aggódj ezen. Boldog babavárást.
2008. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Baba és a vizesedés együtt.A kilók miatt meg annyira ne aggódj,te is az a fajta vagy mint én...bmit tehetsz csak jönnek a kilók.Majd leadod baba után a szoptatással,hacsak akkor nem teszed azt mint anya,cukrozott eperrel evett eperfagyit kilószám:D:D:DNo ez meglátszott rajta.Különben is jön a nyár,a gyümölcsszezon,én már alig várom.

Amúgy mostanában valami front miatt jobban is vizesedünk,3 napja nem tudom levenni a jegygyűrűm.Azzal ellenőrizheted,hogy mennyire vagy felvizesedve,illetve a bokádat és a vádlid tetejét folyamatosan nézegesd.Ha nagy mértéket öltene a vizesedés,akkor azért menj el a háziorvoshoz. Baba ebben az időszakban hetente olyan 200g-ot fog hízni.

2008. márc. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát szerintem vizesedtél is, meg a baba is hízott, növekedett! Termelődik a magzatvíz is ám! Próbálj sokat pihenni, pócold a lábaidat fel! Hidd el nem biztos hogy te híztál olyan sokat. Én 57-58 kilóról indultam, és vmelyik nap már mutatott a mérleg 70,5 kilót is!!! Hát én is elámultam, de mindenki, még a védőnő is azt mondja mennyire jól meg tudtam tartani a súlyomat, és hogy a hasamon kívül nem nőtt semmim! Figyelj, ez van! Én sem érzem azt, hogy elhíztam volna, de a lábaim nekem is sokszor bedagadnak, meg hát mit mondjak: Nincs kis pocakom! :) Azért persze figyelj, hogy tényleg ne egészségtelenül sokat hízz, ha hízol is (mármint te, és nem a pocak meg ilyenek)! Mert ki kevesebbet, ki többet hízik! Sok sikert!

34 hetes kismami

2008. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a víz hamar le fog menni szülés után. A lényeg, hogy a vérnyomásodra és a vizeletedre (fehérje jelenik-e meg) figyeljetek oda. Nekem két hét alatt 6 kg jött fel a víztől, már nem is állok mérlegre, pedig sómentes étrend, csalántea, zöldség-gyümölcs főként amin élek. 36 hetes kismama
2008. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!