Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy szortelenititek a labatok...

Hogy szortelenititek a labatokat nagy pocakkal? En borotvaltam, es megvagtam magam, hasznaltam utana balzsamot. Nem gond, ugye? Kene valami mas mod, igy nem tul jo.

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Amelyik módszer neked jó, azt használd. Én epillálom, de mehetsz kozmetikushoz gyantázni is.
2009. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
krémmel is esetleg be tudod kenni, az biztonságodabb és nem baj ha nem látod, megy érzésre is :)
2009. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikus barátnőmhöz nagyon sok kismama jár. Mindegyik azt mondja, hogy így most már sokkal kényelmesebb és biztonságosabb. Előtte mindenki borotválkozott.
2009. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én borotválkozom most is nagy pocakkal. kicsit jobban oda kell figyelni és lassabban megy.

Én még ott is borotválom, pedig már csak emlékezetből tudom hol van :). egy tükör is segíthet.

Nekem amúgy mióta terhes vagyok hatványozottan jobban fáj az epillátor és a gyanta is.

A krém meg állítólag nem jó ilyenkor, bár én azt amúgy sem szerettem soha.

2009. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy a krémet nem ajánlják ilyenkor.

Az epilátort én is megpróbáltam, de nekem is most sokkal jobban fáj, úgy hogy marad a borotva egyelőre.

2009. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En vagy epilaltam, vagy borotvaltam vegig. En a kremet nem szeretem, a gyantatol pedig beverzik a borom, szoval mas valasztasom nem volt. En mindig terpeszben felraktam az egyik labamat valamilyen magas pontra (kad, mosdo), a combom igy a pocakom mellett volt es egyaltalan nem volt utban. Probald ki igy esetleg. Bar az is lehet, hogy ez testalkat kerdese is, nem tudom, mert a pocakom nagy volt, viszont en magas vagyok, irrealisan hosszu labakkal, kezekkel, sokszor gondolkodtam, hogy en ezert ertem el mindent ugyanolyan jol az utolso hetekben is, mint elotte.
2009. aug. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A szőrtelenítőkrémeknek semmiféle rossz hatása nincs a magzatra, ez száz százalékosan biztos!!!
2009. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi lanyok,megprobalom a szortelenitest megint! :)
2009. aug. 25. 02:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!