Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hűsítő zselét lehet ráhelyezen...

Hűsítő zselét lehet ráhelyezeni a kicsit kipirosodott, legyantázott nemi szervre?

Figyelt kérdés
A fagyasztóba kell betenni a zselét, és itt kell lehűteni. Ma du voltam intim gyantán, és olyan jó lenne egy kis hidegség érzés, természetesen nem a hüvelyem környékére tenném, csak felűre, a szeméremdombra. 10 hetes terhes vagyok. :-))
2008. máj. 28. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy baj lehet belőle, csak fel ne fázz. De én inkább vmi nyugtató krémet, vagy kammilás borogatást tennék rá.
2008. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felfázás nem teszjót!!! Most nagyon könnyen felfázol így nem ajánlom. Nem kellene most gyantázni sem ha így fáj utána.. inkább borotva. Hiába, mert nem csak a hüvely felől lehet felfázni , akár a gyomrodról, vagy a talpadról is felfázhatsz. inkább spricckáld hüvös vizzel, vagy otthon legyél bugyi nélkül..
2008. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem tettem rá végülis semmit...
2008. máj. 29. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!