Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Fájnak...

Bubu18 kérdése:

5 hetes terhes vagyok. Fájnak a melleim. Az ágyékon is. Sokat pisilek. Másnak mik a tűnetek ennyi udősen?

Figyelt kérdés

#5 hetes #terheségveleje
2012. dec. 17. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja bocs a 2 vetelos voltam aki a 6.heten jar most..:)
2012. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 f_linda válasza:

Sziasztok!Mi sem görcsöltünk rá a dolgokra...1-2 hónap alatt össze is jött a babika. :) Jelenleg 7-8 hetesek vagyunk! :)

Nálam az utolsó menszi után már elkezdett feszülni,fájni a mellem, ami a mai napig sem múlt el(ez inkább alváskor okoz kellemetlenségeket).

Előfordul, hogy kellemetlen feszülő érzést érzek az alhasam tájékán(főként reggel és este) és néha napközben émelygek is kicsit, de semmi komoly. Az orvosom szerint mindez normális! :) Kitartást és jó babavárást kívánok!

2012. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban én is ezeket a tüneteket éreztem, már az ovuláció után 10 nappal. de sajnos nem maradt velünk. 9 nap múlva el kezdtem vérezni... Most egy kicsit irigykedem is:) de nem adtam fel. Újra próbálkozunk, de most sajnos nem érzem ezeket, bár még mindig nem jött meg. Azt szeretném kérdezni a 2 vetéléses kismamitól, hogy utána kaptál gyógyszert, vagy nem kellett? kiderült-e, hogy mért vetéltél el? Mindenkinek tünetekben gazdag karácsonyt kívánok :)addig jó, amíg érzitek, hogy valami történik odabent! :)
2012. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kaptam semmilyen gyogyszert.Pont a kivizsgalas kozben sikerult (3 cikluson at heti 1 vervetel hogy van e ovulaciom ez volt a vizsgalat es az 57 napos ciklusban volt is,de nem feszultunk ra hogy na most kell egyutt lenni(mint eddig) hanem csak onnan tudtam hogy sikerult h mielott megjott volna nem ment le a hom,hanem felment 37 fole,ezert csinaltam egy tesztet..:) 2 veteleses kismams
2012. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én kb 4-5 hetes terhes vagyok,tegnap csináltam tesztet,és a második vonal már halványan látszódik,feszül és fáj a mellem de más tünet még nincsen.Mikor menjek orvoshoz?És abban is tanácstalan vagyok hogy meddig dolgozhatok?
2013. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es vagyok.Ha gondolod elmehetsz mar most!De ha tudod kb hogy hany hetes vagy akkor varj a 7.hetig,ha nincs panaszod!Gratulalok!:)
2013. dec. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!