Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Fájnak...

Bubu18 kérdése:

5 hetes terhes vagyok. Fájnak a melleim. Az ágyékon is. Sokat pisilek. Másnak mik a tűnetek ennyi udősen?

Figyelt kérdés

#5 hetes #terheségveleje
2012. dec. 17. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idős terhességben vagyok:) Nekem most kezdtek fájni a melleim,kezdek fáradékony lenni,mult héten még olyan ,,mindjárt megjön,, érzésem volt, most csak kicsit érzem,már nem olyan vészes!Na meg a sűrű pisilés... lényegében ugyan az! Ennyi idősen még ezek a tünetek, később kell jelentkezni a hányinger..stb.-nek De nem mindenki ugyanolyan,mindenkinél más a tünet!
2012. dec. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok.akkor meg nyugottam.én is ugy éreztem meg betegszek.de ez a mellfájás azt hittem korai.akkor nem :-) köszönöm
2012. dec. 17. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 5 hetes vagyok :) nekem is fájnak a melleim nagyon és sokat pisilek. mellette még a gyomrom is ég nagyon :(
2012. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

En 6 hetes vagyok kb es nekem is mellfajdalom+pisiles es puffadas,igy olyan mintha mar lenne egy kis pocakom..:D

De nekem nem volt mindjart megjon erzes..Hala az egnek..Akkor kiborultam volna..(2 veteles utan ne legyen fajdalom!!)

2012. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 B.Nikol ***** válasza:
Én 7 + 5 hetes vagyok! Már a mellfájdalom elmúlt és a puffadás is! A megjön érzés szinte állandó, de Béres magnézium + B6 és sokkal jobb! Ha olyan egy kicsit vízszintbe teszem magam és már teljesen jó! A pisilés nálam is sűrűn megy! Az utolsónak sajnálom a két vetélést, és sok sikert az új csöppséghez! Boldog babavárást mindenkinek!
2012. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen!:) Vele eddig minden rendben van,bar meg nem lattam sajnos,de erzem!:)
2012. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hányadik héttől éreztétek ezeket a tüneteket? Már előtte is jóval, vagy csak mostanában?
2012. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én egy hete érzem.Mindenkinek köszönöm és boldog baba várást.
2012. dec. 18. 11:08
 9/16 anonim ***** válasza:
gratulálok nektek! Megírnátok, hogy hányadik próbálkozásra jött össze a baba? és, hogy volt-e a valami, ami ebben segíthetett. (együttléten kívül) nekünk, úgy érzem, most sem sikerült:/ pedig úgy szeretném már.
2012. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Bocs hogy belekontarkodok kedves kerdezo.Szoval nekunk ugy sikerult hogy nem gorcsoltunk ra,mivel hosszu volt a ciklus igy mar nem is remenykedtunk abban hogy legyen ovulacio,es vartuk mar hogy megjojjon..De kozbe jartam vervetelre es merem a homet is,es az alapjan lattam hogy volt ovulaciom!De akkor sem remenykledtunk ,sot spontan voltunk egyutt,nem ragorcsolve hogy most kell egyutt lenni..Es igy sikerult..:)
2012. dec. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!