Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Magzati Diagnosztikai...

A Magzati Diagnosztikai Központban volt valaki kombinált teszten? Hogyan zajlik? Mikor van eredmény?

Figyelt kérdés
Az UH-on adnak képet? Apa is bejöhet? 4D-ben nem nézik a babát a kombinált tesztnél? Minden infó érdekel, előre is köszi!
2012. dec. 17. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én 2,5 éve voltam kombinált teszten és idén integrált teszten. Úgy zajlik, hogy be kell jelentkezned uh-ra a 11-13. hét között. (az én dokim Dr. Tidrenczel Zsolt). Ha mindent rendben találnak, akkor kapsz időpontot a kombinált teszt vérvételére. Ha jól emléxem a vérvétel után 1 héttel van eredmény.

Uh-n adnak képet és ha fizetsz +2000Ftot, akkor az egész mozit megkapod DVD-n. Kb. 15 perc az én dokimnál. És 4D-ben is nézi a babát.

Amúgy idén az integrált teszt volt akciós, azért csináltattam azt. 2 éve meg még ingyenes volt a kombinált teszt, ezért csináltattam akkor azt. (most közel annyiba került, mint az integrált akciósan)

Ha még lenne kérdésed, akkor bátran kérdezz! Próbálok segíteni!

2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és persze, Apa is bemehet! Naná!:o)
2012. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!