Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes vagyok. Mikor van uh...

35 hetes vagyok. Mikor van uh vizsgálat? 36 vagy 38 hetesen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez változó, mert úgy tudom, tudtam a védőnőm azt mondta, hogfy a 32 hetes az utolsó kötelező ultrahang. Én is így készültem és a mult héten kérdezte a dokim hogy mikor volt uh. és mondtam hogy 32 hetesen és azt mondta hogy akkor a héten menjek el most 37 hetes vagyok. Van amelyik doki kéri de nem minde3gyik. De szerintem te is kérheted. Én is kértem 28 hetesen is. És meg is engedték, bár nem szívesen, de csináltak uh-t.

Szép utolsó heteket! Könnyű szűlést!

2008. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem volt 30 hetesen és a következő 38 hetesen lesz (Salgótarján).

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk 38 hetesen van. (Nyíregyháza)
2008. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36 hét (Kaposvár)
2008. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38 hetesen (Budapest, volt Szt. Margit kórház), mivel ekkor már a szülésre készülnek fel, megállapítják a lepény és a magzatvíz állapotát, a baba valószínűleg végleges fekvését, méreteit, súlyát stb., illetve gond (pl. farfekvés, kevés magzatvíz, idő előtt elöregedett méhlepény) esetén a szülés mikéntjét.
2008. jún. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!