Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet krémszínű folyás,...

Mitől lehet krémszínű folyás, ha az orvosom szerint minden a lehető legnagyobb rendben van velem és a babával egyaránt?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, de nekem is az. És nincs semmi bajom, elvileg. Szinte végig így volt. Most 37 hetesek vagyunk! ,) Ne aggódj, vesznek kenetet időnként, és akkor kiderül ha van vmi!
2008. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A folyás bizonyos fajtái teljesen normális jelenségek, a hüvelynek öntisztító képessége van. Ha az orvosod mindent rendben talált, aggodalomra semmi okod. Évekkel ezlőtt egy normál nőorvosi vizsgálatnál rákérdeztem, hogy nekem miért van. Kenetett vett az orvosom, majd mondta, hogy a ph értéke teljsen normális. Most terhesen is van egy kicsi nekem is: nem viszketek, nincs gyulladás, nincs szaga sem és minden rendben van. Akkor van gáz, ha megváltozik a színe, szaga, vagy csíp - ilyesmi. Úgyhogy szerintem nyugodtan higgy az orvosodnak!
2008. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

krémszinű alatt mit értesz? az egy kicsit barnás?

én 6 hetes kismami vagyok és ilyen kicsit barnás időnként sárgás folyásom van már két hete. több kivizsgálás miatt több doki is látott de egyik sem! mondott erre semmit. én is csak reménykedek hogy minden rendben lesz a babóval. mindenhol azt olvastam, hogy ennyi esetleg belefér, de akár baj előjele is lehet...

boldog babavárást kívánok neked!

2008. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!