Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismami múltam, és...

7 hetes kismami múltam, és már kb. egy hete néha-néha viszketek, a folyásom ma lett olyan sárgás- picit világoszöldes! Ugye nem lesz baja a bébimnek?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam magam természetesgyógymóddal kezelni(grapefruitmag kivonat), annyit javított, hogy már nem viszketek olyan sűrűn. Ma megyek orvoshoz és biztosan ír fel valami kúpot vagy krémet. Nem baj, ha az első 3 hónapban használ ilyet a kismama? Mert sok minden készítményre rá van írva, hogy az első 3 hóban nem ajánlott! Most akkor szerintetek mi lesz? De, ha kezelve lesz a folyásom ugye nem lesz baja a bébimnek a szerektől vagy a bacitól?


Köszi a válaszokat előre!


2008. máj. 28. 13:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nincs sok folyásom, minimális.
2008. máj. 28. 13:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, zárt méhszáj mellett sem a kórokozó, sem a gyógyszer nem tud feljutni a babóhoz. Gyógyulást, és gratulálok a babához! 15 hetes kismama
2008. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Boldog babavárást:)


Azért megnyugtatásképp légyszi írjatok többen is!

Köszike

2008. máj. 28. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az orvos csak olyan orvosságot, krémet fog felírni amitől nem lesz bajotok!

nyugi

boldog babavárást

2008. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha az orvostól akpod bajt nem csinál a babának! Az előttem válaszolókank igazukvan, zárt méhszáj esetén nem junak fel a bacik. Ilyennek csak elhanyagolt esetek teszik ki magukat!
2008. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat!


Jó egészséget és boldog babavárást Mindenkinek!!!

2008. máj. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!