Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet észre venni,...

Honnan lehet észre venni, hogy ha esetleg nem zár rendesen a méhszáj? 23 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Jövő héten kell mennem orvoshoz,de már két hónapja nem vizsgált meg,mert mikor meg kellett volna,meg helyettesítették,és akkor is elmaradt,mert az eredményeket nézegette a helyettesítő doki,és én meg nagyon aggódok hogy nincs-e valami baj,mert szerintem nem normális hogy két hónapig meg se vizsgálnak.Ha valami nincs rendben akkor meg hogy veszik észre?Ultrahang az volt,és ott az mondták hogy minden rendben van,de én nagyon aggódok.
2008. máj. 28. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csak orvos tudja megmondani,de az UH-on is biztosan látták volna.Úgyhogy nyugodj meg!

(Én a helyedben orvost váltanék,mert tényleg nem a legjobb,hogy így elhanyagol!)

2008. máj. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te sehonnan nem veszed észre,ha esetleg nem zárt a méhszáj,csak az orvos tudja megállapítani,hüvelyi vizsgálattal,de uh-n is látszana ha nyitva lenne,mert nekem a dokim anno emlékszem,hogy uh-n mutatta,hogy minden méhszáj zárva van.Szóval ne aggódj,mert uh-n látták volna. 36hetes kismama.
2008. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te nem veszed észre, de aggodalomra semmi ok, nekem a 22. héten vizsgálta meg először a méhszájamat, előtte mindig csak UH-t csinált. Ha nem keményedik a hasad, nem görcsöl, akkor valószínű zárt a méhszájad. Görcstől nyílhat ki.
2008. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!