Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell ilyennek lennie a...

Miért kell ilyennek lennie a páromnak?

Figyelt kérdés

egy tündér, nagyon figyelmes velem egész terhesség alatt, imádom, imád...

DE 2-3 havonta néha iszik (nem is bírja az alkoholt, pillanatok alatt képes berúgni) amivel nincs is baj, néha kell (legalábbis én így látom)

szóval a következő történt ma este:

elmentünk egy céges vacsira, ettünk, ittunk, de én nem éreztem jól magam már az étteremben sem. vacsi után még mentek tovább a többiek egy pubba, de oda már nagyon nem akaródzott mennem. mondtam neki, hogy maradjon, hazajövök taxival. mindenki megértette, hogy elfáradtam, nem akarok kocsmázni, csak párom győzködött, hogy maradjak. de nem akartam tényleg, és az sem baj, ha ő marad. erre én voltam a szarfej, hogy miért rontom el az estét, stb. ez nagyon rosszul esett.

egyébként ha iszik mindig talál valami kifogást, hogy miért vagyok hisztis, hülye, stb..

szóval ami zavar az, hogy tényleg mindenki megértette, hogy 29 hetesen éjfél után nincs kedvem a részegedő fejeket nézni, csak párom nem.

nem csináltam jelenetet egyébként.

nem tudom, én reagálom túl, vagy tényleg ő a bunkó ilyenkor?

bocsi, hogy hosszú lett, és kicsit össze-vissza, de remélem a lényeget értitek belőle.


2012. dec. 13. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő a bunkó.
2012. dec. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Az én férjem is nagyon ritkán iszik, de akkor sem vagyok neki hisztis, h... stb..


A pasid majd lehet egyre sűrűbben fog inni, és majd jól meg is ver. Lehet nem neki kellett volna szülnöd.

Vagy ha még menthető a dolog, akkor én kicsapnám a balhét, ha még egyszer sértőt mond rám piásan.

2012. dec. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha így zajlott le, ahogy leírts, akkor nem volt szép tőle. Szerintem érthető, hogy már nem akarsz kocsmába menni, Őt meg nem tartottad vissza. Te teljesen korrekt voltál.
2012. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én már ilyen férfi mellett nem is állnék ki. Már ré ott hagytam volna. Igen azért ennyi idős terhesen már nekem is volt más fontosabb dolgom is mint részeg fejeket nézni. Persze nem azt jelentette, hogy nem voltam fönt éjfélig vagy tovább de ezeket is zömmel otthon voltunk beszélgettünk és kártyáztunk a családdal.
2012. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

gondoltam, hogy fognak irni, hogy hagyd ott, minek kellett tőle gyerek, stb...hát no comment!

Ez nem a párod, hanem az alkohol...a párod szeret téged és ez a fontos! Neki is sokminden jár a fejében a babával kapcsolatban hidd el, ő is fél a változástól, csak másképp adja ki magából. Ne törd ilyen butaságokon a fejed, tudod, hogy szeret, te pedig szereted, ez a lényeg!

2012. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem neki is nehéz feldolgozni, hogy most megváltozik minden. Eddig együtt mentetek, mentél vele, gondolom ez hiányzik neki. Egy pasi nem fogja sírva-ríva előadni, hogy mennyire fél. Enyém, mikor kiderült, hogy jön a baba, nagyon boldog volt, hisz vártuk. Pár hét múlva elment szórakozni, ahol kiderült, hogy kötekedősre itta magát és hazazavarták. (barátok) Hazajött és teljesen feldúlva előadta, hogy ő mennyire be van szarva. Én, mivel részeg emberrel ugye nem lehet jókat beszélgetni, lefektettem, mondom majd holnap... Másnap MINDENT TAGADOTT. Ő nem fél, ez hülyeség, ő nem is mondott ilyet. Szóval belőlük így jön ki. Kicsit idiótán, kicsit sértőn, de nem akar szerintem sem rosszat és nem rossz ember ő. Amikor józan, el lehet neki mondani, hogy ez neked rosszul esett, inkább beszéljétek meg, stb... Nem hiszem, hogy ebből rendszer fog csinálni. Aki meg ítélkezik ebből a három sorból, annak üzenem, hogy előbb nézzen már körül otthon, mert ugye mindenki magából indul ki...
2012. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen jól meggondoltam, hogy neki szülök, és nem fogom emiatt otthagyni, hogy néha mikor iszik idióta. nekem is megvannak a dolgaim, ugyanúgy mint mindenki másnak- nem vagyunk tökéletesek.

még alszik, ha felébredt meg fogjuk beszélni a dolgokat, nem lesz semmi probléma, csak nekem esik ez szarul.

köszönöm a válaszokat egyébként, éjjel kicsit ki voltam akadva, de már elmúlt :)

2012. dec. 13. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!