Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt lehet-e...

A terhesség alatt lehet-e barnító testápolót használni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
En a multkor az egyik Orvos valaszol internetes oldalon azt olvastam, hogy szabad, mert ezek az onbarnitos cuccok csak a bornek a legfelso reteget szinezik be, nem hatolnak melyre, ez a reteg meg mar amugy is szinte "halott", lekopoban van. Ezert is kopik foltokban az onbarnitos barnulas.
2009. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=%F6nbarn%EDt..


szia!

erre is kapsz pro és kontra válaszokat, de szerintem is lehet. kagtt a felső linkre!

38 hetes km

2009. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam 1x mert anyósom addig idegesített, hogy milyen fehér vagyok, hogy bekentem a lábamat. Borzalmasan néztem ki, ahogy lekopott. Inkább maradok fehér :-), de tényleg mindenhol mást írnak, az én kismama nagykönyvem azt írja, hogy most felejtsük el ezeket a krémeket, és a pasim is leordibált, hogy mit kell nekem az anyja megjegyzéseivel törődnöm, ő szereti a bőrömet úgy ahogy van.
2009. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
most biztos sokan megköveznek gondolatban.... de szolizni is nyugodtan mehetsz ha jobb színnel jobban érzed magad. egy héten max 1x, inkább erőss gépben rövid ideig (4-6 perc), az időalatt nem melegszel át úgy hogy vérbőséget okozzon. de a barnítókrémet is használhatod nyugodtan. a legtöbb külsőleg használatos szerre csak azért van rá írva hogy terhes nőknek nem ajánlják mert nincs akkora marha kismama aki vállalkozik teszteltetni magán. mivel nincs tesztelve, ez van ráírva.
2009. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Félidőig én is jártam szolizni letakart hassal. Semmi bajunk nem lett.

Utána már a pigment foltok miatt nem tanácsos, főleg a 30. hét után még a közvetlen nappal is jobb vigyázni.

Krémet használj ha akarsz, de több vele a macera, mint amennyi örömöt nyújt.

Jövőre annyit barnulhatsz amennyit akarsz, ill. a szülés után járhatsz jókat szolizni.

34hetes és egy 3éves anyukája

2009. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

A kedves hitetlen, rosszindulatú (de biztosan magát igen bölcsnek gondoló lepontozónak) egy kis olvasni való:

[link]

Ez csak egy link a sok közül. Ha nem hiszed, járj utána, ne ész nélkül kattints.

Köszönjük!

2009. aug. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a segítséget.
2009. aug. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!