Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes vagyok es egy hete...

40 hetes vagyok es egy hete ment el a nyakdugom! Ma egesz nap olyan furan erzem magam. Etvagytalan vagyok es enyhe hanyingerem van. Lehet ez a szüles kezdetenek az elöjele?

Figyelt kérdés
Neha vannak enyhebb fajasaim es szurkalasaim is.Es a derekam is faj.
2009. aug. 21. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem még nem ment el a nyákdugóm (sajnos), de a hasam, derekam egy hete fájogat,szintén hányingerem van minden egyes nap, és sajna még sehol sem vagyok:(. 39 hetes vagyok, megértem hogy már te is szeretnél túl lenni rajta. Én nem szeretném a 40.hétig hordani, de nagyon nagy az esély rá, hogy így lesz! Ettől függetlenül lehet az előjele, de ha magamból indulok ki, hogy én is ugyanezt érzem több napja, egy hete, akkor viszont nem:(.

2009. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kezdtem remenykedmi,hogy eljött az idö,de ezek szerint akkor meg nem!:(Hat igen eleg jo lenne mar tul lenni rajta,mert nagyon rossz ez a varakozas!
2009. aug. 21. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!