Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok és ma...

6 hetes kismama vagyok és ma fogorvoshoz megyek, adhat injekciót?!

Figyelt kérdés
Szerintetek nem árt vele a babának? Ilyenkor a röngtgent nem használhatja ugye??
2008. máj. 28. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

injekciót adhat, nem lesz semmi gond. a röntgen nem javallott minimum 12 hetes korig, de egyébként tudnak alkalmazni ólomtakarást, ami megvédi a babát, de jobb ha nem röntgeneznek.

üdv

36 hetes mami :)

2008. máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze. az az injekció lokálisan ht, szinte semmi nem kerül be a keringésedbe, Azért persze jelezd a dokinak, hogy babát vársz, rtg.t biztos nem fog kérni akor!

Sok sikert!

2008. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséget és a gyors választ! :)

Boldog babavárást! :)

2008. máj. 28. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképp mondd,hogy babát vársz! én 10 hetesen mentem, de azt mondta a fogorvos, hogy 20 hetesen menjek vissza akkor adhat csak fájdalomcsillapito injekciót. ha nem tul gáz a helyzet, én várnék a helyedben legalább a 12-dik hétig.
2008. máj. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kaphatsz, csak terhesen nem mindenkinek hat. Tapasztalat.
2008. máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fogorvosom főnöke az én főnököm is és egyenlőre nem szeretném, ha megtudná, hogy babát várok! Tudom, hogy elvileg az orvosi titoktartás miatt nem mondhatja el ha megkérem, de valahogy kevésbé bízom benne, hogy nem osztja meg a főnökömmel! :(
2008. máj. 28. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi gond!fogadd el az inyekciót és nem mond el hogy terhes vagy ha nem akarod.6 hetes voltam amikor fogműtéten estem át.
2008. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!