Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sógornőm értéke (mom) 2.3...

A sógornőm értéke (mom) 2.3 volt. Az még jó?

Figyelt kérdés
most megy magzatvíz vizsgálatra hogy kiderítsék hogy miért ilyen magas.én azt olvastam hogy 0.7-2.5-ig jó az érték.riogatja a doki?
2008. máj. 28. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy picit magasabb a szokottnál. De akár az is okozhatja, hogy elszámolták a heteket és későn vették le a vért! Ne aggódjon amig PONTOS eredményt nem kap! Az unokatesóm járt így, és mostvan gy gyönyörű egészséges kisfia!
2008. máj. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 2,5-ig jó.
2008. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de ha jó az érték akkor mégis miért küldik erre a magzatvíz vizsgálatra?26 éves és szült már egy egészséges kisfiút!
2008. máj. 28. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 3ig jó,ill az a határ viszont ha megközelíti akkor már vizsgálják.Inkább most derüljön ki mint később ha gond van nem..?
2008. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam az érték 3,67 MoM lett igaz én iker terhes vagyok. Így a magas értéket ezzel magyarázzák. De ez sem teljes megnyugvás mivel lehet hogy az egyiknél magasabb a amásiknál alacsonyabb az érték. Szóval magzatvízvizsgálatot javasoltak. Hát ennek az eredményére várok most. Amúgy maga a m.vízvétel egyáltalán nem fáj, nem kell tőle félni!

Én is úgy tudom hogy maga az AFP érték még nem diagnózis tehát, rossz érték még nem jelent minden esetben problémát,ezért kell tovább vizsgálódni de a sógornőd értéke határon belüli. Azért ha elvégzik a vizvizsgálatot legalább megnyugodhat minden o.k. :))


24 hetes kismama

2008. máj. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!