Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet megelőzni a...

Hogyan lehet megelőzni a koraszülést? Hány héttől életképes a magzat?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 01:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
24héttől próbálják megmenteni, előtte vetésnek számít. 32hét után már nagyon jók az esélyek. Bármi hüvelyi fertőzés gyanúval azonnal fordulj orvoshzo, a legtöbb koraszülés szért következik be. Egészséges életmód blablabla... És ne emelgess nehezet, illetve emelhetsz, de óvatosan, inkább hajlított térdből felállós módon, h ne terheld a derekad, hasad
2012. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs nem vetésnek, vetélésnek :D
2012. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Anita8401 ***** válasza:
100%
Szia a mi harmadik kis fiunk Szeptember 10-én született 27hétre sajnos korai burokrepedés miatt de szerencsére minden rendben van itt szuszózik mellettem :) pedig 480grmmal született :) mára meg már 2600gr és tökéletesen egèszséges :) .
2012. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én kislányom 35. hétre született, nem szorult különösebb ellátásra, 2480 gramm volt, szopizott rendesen az elejétől, csak 4 napot voltunk korházban (nem volt elszámolva, a fogantatás időpontja 100as)

szóval csak pici volt, ennyi. de időre is születtek már gyerekek ilyen súllyal. most a fiammal vagyok várandós, nem tudom most mire is számitsak, lehet hogy ő is előbb fog jönni?

2012. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mit tehettem volna annak érdekében hogy végigvigyem a terhességet, igazán megkiméltem magam és mégis...
2012. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a 36. hetet épp betöltötte,2180g-olt,de 1 hét után kiengedtek.Rengeteget pihentem vele,a 20. héttől táppénzen voltam és szinte egész nap pihentem és mégis hamarabb jött. Most kislányt várok 21. hétben vagyok és remélem,hogy legalább addig Ő is bent marad.
2012. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Gratula a babákhoz.

2012. dec. 11. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!