Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a fogam és már 18...

Gabi86 kérdése:

Nagyon fáj a fogam és már 18 órakor vettem be fájdalom csillapítót és most megint nagyon fáj vehetek be még egyet mert megint fáj. Majd holnap kérek időpontot a dokimtól? Sos 16hkm

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat.

2012. dec. 10. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet szedsz.
2012. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress bárhol egy fogorvosi ügyeletet, és hívd fel őket. Vagy egy éjjel-nappali patikát, ők biztosan tudnak segíteni.
2012. dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ma este kezdett el fájni,de nagyon és holnap tudok időpontot kérni.be is van gyulladva az ínyem.panadolt vettem be,mert azt lehet.
2012. dec. 10. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fáj,akkor szerintem vehetsz be mégegyet,végül is a fájdalommal nagyobb kárt okozol a babának mint a gyógyszerrel!!De csináltasd meg minél hamarabb,mert végtelenségig sem szabad magad tömni magad gyógyszerrel!!


18+6 hkm

2012. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi.vettem be.meg főztem kamillát is talán lemegy a gyulladás.
2012. dec. 10. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el a fogászatra, mert csak magad kínzod, és ababát mérgezed!

Ne időpontot kérj, men el az sztk. Rendelésre, álld ki a soros, és mondd el hogy fáj a fogad!

Ne időpontot kérj, mert lehet csak 2-3-4 nap múlva kapsz csak, addigi lesz veled?!

Ma mindenképp csináltasd meg!!!!

2012. dec. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én fogorvoshoz csak magánba megyek nem megyek sztk-ba.ott a gyulladt fogat is kihúzzák amire még az érzéstelenítő sem használ volt már benne részem nem kérek belőle.amúgy holnapra kaptam időpontot a dokimnál.köszönöm a válaszokat
2012. dec. 11. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!