Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire szamithatok? Hetfon...

Mire szamithatok? Hetfon voltam 29 hetes terhes, es eddig kulfoldon, Angliaban eltem, viszont most hazamegyunk.31 hetesen fog eloszor latni a dokim.

Figyelt kérdés
Milyen vizsgalatok varnak meg ram? Lesz idom felkeszitokre jarni? Itt kint eleg alap a kezeles, ugy tudom otthon sokkal reszletesebb.
2008. máj. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Ez attól függ, kint már milyen vizsgálatokat csináltak.Itt 12hetesen mentél volna dawn szűrésre.16 hetesen AFP-vérvételre.26 körül terheléses vércukormérésre.Felkészítőre bármikortól mehetsz, és nem is kötelező.Gondolom kapnifogsz egy itteni kiskönyvet,amibe beírják az eddigi adataidat is.Aztán 36héttől nst vizsgálatra fogsz járni hetente szülésig.Tömören ennyi.Ha valamire kíváncsi vagy még írj nyugodtan.
2008. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a gyors valaszt. Itt ugy volt, hogy ket kulon vervizsgalatbol allapitottak meg a Down kor valoszinuseget, a masodik volt gondolom az AFP teszt. Terheleses vercukormeres nem volt egyaltalan. Szeretnek majd felkeszitokre is jarni, ha minden jol megy a Szt Imreben fogok szulni.
2008. máj. 27. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

32 hetesen uh, majd 36 hetesen megint+ nagylabor+NST, és utána hetente NST.

Nagyjából szerintem ennyi van ilyenkor már vissza.

TAnfolyamra mehetsz, persze:-) Nálunk egy 8 hetes volt, de sza...rt sem ért:-( És mindenki addig járt, amíg akart, voltak túlhordott kismamák is:-)

2008. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!