Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedek, vagy a lábfej is...

Vizesedek, vagy a lábfej is hízhat?

Figyelt kérdés
Előszedtem ma a nyári cipőimet, egyik sem jött rám! Én azt hittem, nem vizesedek, mert állítólag azt úgy kell nézni, hogy benyomom a bőröm és nézem, hogy marad-e utána fehér nyom, ami fokozatosan eltűnik. Nekem ilyen nincs. Lehet, hogy a lábfejem is meghízott? 33 hetes vagyok, 14 kg-t híztam úgy, hogy nem zabálok, nem voltam kívánós és hetente kétszer sportolok is...
2008. máj. 27. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Meghízott. :(( mármint a lábfejed. Én is ugyanebben a cipőben (ha-ha!) járok, rajtam most 30. hetesen van 14 kiló, én még a lábujjaimat is daginak látom! Én is elfelejthetem a csini szandikat! Hát ez van. minden jót neked, meg a dagi lábaidnak! :))))
2008. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem meg pont hogy vizesedik.Álltalában a lábfej, de minden más testrész is vizesedik.Szóval ne keseredj el le fog menni, de ne mostanában vegyél magadnak új szandit:)
2008. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi...:)
2008. máj. 27. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kb. félidőben levettem a gyűrűimet, mert szorítottak. Ha az ujjak hízhatnak, gondolom ugyanez áll a lábfejekre is. És nem vizesedek.
2008. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!nekem januárban született meg a kisfiam,nagyon vizes voltam az utolsó hetekben 16kg-ot híztam!:-( És sajnos 4,5hónap elteltével sem jönnek rám a régi csini cipöim!mindig is 38-39-es cipöt hordtam most 40 cipöbe ugy préselem bele a lábam!:-( pedig 11kg lement rólam!Párom erre mindig mondja meg anyásodtam!:-D

Szép szülést kívánok Neked!

2008. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!