Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondhatom el a munkahely...

Mikor mondhatom el a munkahelyemen, hogy babát várok? Csak a kiskönyv megléte után? Akkor már nem tudnak kirúgni? 3,5 éve dolgozok itt, nagyon szeretnek és határozatlan a szerződésem.

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Elmondani bármikor elmondhatod, de én tuti megvárnám, hogy legyen kiskönyvem. Sőt, ha nem akarsz rögtön betegállományba menni, akkor nem muszáj mindenkinek tudni azonnal. De ahogy jónak látod! Gratula! :)
2008. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

érdemes megvárnod a kiskönyvet.azt 8.hét környékén úgyis megkapod.

31hetes kismama, boldog babavárást

2008. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Várdd meg a kiskönyvet, de akkor se mondd el mindenkinek, ha tényleg nem akarsz idő előtt betegállományba menni.

Grtaulálok! :)

2008. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is sokat gondolkodom ezen. Szerintem teljesen mindegy mióta dolgozik az ember egy helyen, és mennyire szeretik, a munkaadó (TISZTELET A KIVÉTELNEK) általában ilyenkor nem a legjobb oldaláról mutatkozik be. Mondok egy példát. Volt egy lány, aki több, mint tíz éve dolgozott ugyanazon a helyen. A terhességénél még nem is volt probléma (tudom, hogy eredetileg ez volt a kérdés), de mikor vissza kellett volna venni mindenáron meg akartak szabadulni tőle. Szóval a munkáltatónak (ezt is valahol meg lehet érteni) mindig a sajátja az első, hiába szeret. Elég sok ilyet hallottam már. Szóval én biztos várnék úgy három hónapot(ha nincs semmi probléma a terheséggel természetesen), mielőtt bejelentem. Biztos ami biztos. Addigra van kiskönyved is és azt is mondhatod, hogy nem akartad mondani, mert az első hónapokban még babonából nem szokták. Szóval nehogy pórul járj, legyél te és a babád a fontos mindenáron..
2008. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy legyen kiskönyved, ezzel biztosítod magad. Én kb. 10 hetesen mondtam el.
2008. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!