Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.4 hetes terhes vagyok,...

Kb.4 hetes terhes vagyok, meddig "normális" a mensi jellegű vérzés?

Figyelt kérdés

Nem is igazán vérzés, mert barnább, nem élénkpiros, viszont egyáltalán nem fáj a hasam, nem görcsölök, sőt a mennyisége is jóval kevesebb, mint egy menstruációnál. A mellem ugyan nem feszül, de hányingerem van.

Clearblue teszt pozitív, sőt vérből is kimutatta az orvos, bár még UH.-on nem látszik semmi egyelőre. Ez ugye nem azt jelenti, hogy elhalt a baba?


2008. máj. 27. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínü, de azért jó lenne, ha megmutatnád magad dokinak.

Sokan akár a terhesség egésze alatt "menstruálnak", van akinek az első 2-3 hónapban van ilyen gondja.

Azért mindig jobb, ha a doki is tud róla, inkább nézzen meg, mint baj legyen:-)

De ha gond lenne, akkor erős, piros vér lenne, nagy valószínüséggel görcsökkel is.

Ne félj, nyug:-)

2008. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. mindenképp menj dokihoz minél hamarabb, én 5 hetes és 1 napos voltam, és 2 napja barnás-rózsaszínes valami volt hasfájás nélkül, most meg fáj a hasam és nagyon megvan!!!!! Én is voltam dokinál de nekem nem csinált semmit. Annyit mondott hogy biztos csak a szervezetem produkálta a 3 + tesztet. UH-n nem látszódott semmi tegnap. Neked milyen adatok vannak az uh-n ?

Szorítok hogy ne így járj!

2008. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem most menstruálnál?

Nekem 4 hetesen, akkor volt barna folyásom (nem véres), amikor hivatalosan meg kellett volna jönnie. Pár napig tartott csak, aztán semmi, csak egy babó!

2008. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!