Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok. Ma...

30 hetes kismama vagyok. Ma voltam ultrahangon és az ott mért méretek alapján a baba 31 hetesnek felel meg. Ebből lehet következtetni arra hogy nagy baba fog születni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 33 hetes vagyok, 35 hetesnek felelnek meg a babám értékei, már most 2564 gramm, kb. 2000 helyett. A védőnőm ma azt mondta, számítsak kb. 4 kg-os babára. De azért szülésig még változhat a helyzet.
2008. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell megijedni. Nem lehet, hogy el vagy számolva? Mert nálam ez történt. De ezt nekem a védőnő mondta is a terhességem elején, hogy a kiírt időpont az csak egy számolt, amit az utolsó mensihez néznek, nem pedig a fogantatáshoz.


További jó babavárást! 34. hetes kismama

2008. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia kismama!

Szerintem nyugodtan számíthatsz 4kg körüli gyerkőcre, főleg, ha kisfiú. Az én fiam is 4050 grammal született, 59 cm-el, és ő is 2-2,5héttel nagyobbnak mutatta magát. Én nem hiszek az elszámolásokban a mai technikák mellett. Most ismét babát várok, a 34. héten vagyunk és Ő is 2 héttel nagyobb. Erre is számítottam. Ne izgulj, ettől semmi nem változik, ugyanúgy meg lehet szülni Őt is, mint egy 3 kg-os babát. Ha nem férne el és nem tudnád megszülni, nem fejlődne ekkorára. Egyébként az én kisfiam teljesen átlagos méretű gyerkőc, anya tejcis, egyáltalán nem óriás baby, csak ekkorának született.

Jó egészséget és sok sikert mindannyiótoknak.

2008. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!