Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat lehet 1...

Apasági nyilatkozat lehet 1 hónapnál régebbi?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok.Azt hallottam hogy az apasági nyilatkozat 1 hónapnál nem lehet régebbi.Viszont felhívtam az illetékes hivatalt ,egérdeklődtem és mondta hogy akármikor kiadják a papírt, nincs időhöz kötve.A kérdésem az lenne, talán tudja valaki, hogy ha most megcsináltatom, akkor a kórház, vagy nem is tudom kinek kell odaadni nem fogja nekem visszadobni, mivel több mint egy hónapos a papír ugye?
2008. máj. 27. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs időhöz kötve, miért is lenne, hiszen ha apa egyszer elismerte, hogy az övé a gyerek, akkor azt nem dobhatják vissza, és ne aggódj nem is fogják. Ez biztos!
2008. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia! :)

ha előre csináltatjátok az apaságit akkor kapsz egy olyan példányt is, amit majd a kórházban kell leadnod szüléskor és valóban 30 napnál nem lehet régebbi sajnos. úgyhogy még korai intézni nektek. majd olyan 36. hét táján menjetek. egyébként gyorsan megy, kb 10 perc alatt megvan :).

üdv

36 hetes mami :)

2008. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
megint én, a második válaszoló. elvileg előírás ez a 30 nap, de gondolom nem abajognak majd rajta a kórházban. mindenesetre mi most intéztük, biztos, ami biztos :).
2008. máj. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Ne halgass a 2. és 3. válaszolóra, nincs időhöz kötve, a házasságival keverik, ott van a 30 nap meghatározva, az is technikai okok miatt.
2008. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De akkor nekem miért nem azt mondták a hivatalban hogy de igen kell egy 30 napnál nem régebbi papír is?Pedig megkérdeztem:(

akkor ezt most nem értem...

2008. máj. 27. 12:20
 6/8 anonim ***** válasza:
illetve a 2. válaszolóra
2008. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekm anno elfogadták a 3hónapos apaságit is. egyébként valóban hüjeség a kh részéről a 30nap, mert ugye az apaságiba benne foglaltatik, hogy törvényesen magáénak mondja a gyereket. nem 30napra, hanem egy életre. amúgy tényleg gyorsan megy, vinned kell egy hajadonsági nyilatkozatot és erre egy pillanat alatt megkapjátok. max ha sok a várakozó akkor egy pár perc.
2008. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha kezedben van a kiskönyv és megvan az orvostol a papir akármikor lehet menni.Lényeg hogy ott legyetek mind a ketten.
2008. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!