Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes korától állapítható...

Hány hetes korától állapítható meg az ikerterhesség?

Figyelt kérdés

Voltam 7 hetesen ultrahangon, kb. fél percet, sztk-bna voltam. A doki durva volt.

Nem közölt velem semmit. Ha ikerterhesség van, akkor 2 petezsák van? Lehet hülyeséget kérdezek.

Most találtam dokit magamnak. 13,5 hetesen csinál majd uh-t. Ott akár azt is mondhatja, hogy ikrek lezsnek?

A munkahelyemen többen mondják, hogy biztos ikrek. Miből gondolják? Nem tudom, hogy hogyan álljak ezekhez az emberekhez. Pedig nagyon szeretem a munkatársaim, de lehet, hogy félek az ikrektől.

12 hetes kismama


2008. máj. 27. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia elméletileg két petezsáknak kéne lenni de az is lehet hogy takarásban voltak mikor mész a következö ultrahangra már látszani fog ha két baba van azt hogy a kollégáid miből gondolják hogy iker terhes lennél nem tudom ne idegeskedj vigyázz magatokra üdv 22 hetes kismama
2008. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma reggel apukám is azt mondta, hogy lehet ikrek, miből gondolja ő meg:-) mindenki tőlem vár ikreket. de az nem csoda ma már. Hát ezek után lehet jobban járnék, ha ikrek lennének.:-)

köszönöm a választ

2008. máj. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia elöfordult a családban már iker terhesség mert ha igen akkor nagyobb az esélyed rá:)) elsö válaszolo vagyok
2008. máj. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia.Én ikreket várok. Az első UH-n 5-6 hetesen nov.19-én még 1 petezsák volt.Aztán elvittem a boldog apukát (még nem látott UH-t soha) a következő vizsgálatra dec.6-án és ott már mondta a doki, hogy 2 petezsák van, gratulál, ikrek. Nálunk senkinek sincs a családjában iker és normális (nem beültetett)terhesség. Egyszerűen mind a 2 petém beért akkor.

Minden 80-adik terhességre jut iker, szerintem ne félj, neked nem valószínű, hogy az van, 12 hetesen már jól látszódik, de meglehet, hogy takarásban van.

Boldog babavárást!

33 hetes kismama

2008. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,nekem mút héten derült ki a kötelező 12 hetes UH-án hogy kétpetéjű ikrek.
2009. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LN09 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a 6 hetes UH-on derült ki, hogy 4 babát várok. Picit be vagyok rezelve.

2009. nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!