Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy csak a...

Lehetséges, hogy csak a második UH-n derül ki az ikerterhesség?

Figyelt kérdés
6 hetesen a doki még csak egy babát látott odabent. Most 9 hetes vagyok, és látott még egy valamit, ami akár baba is lehet. Vagy vérömleny, vagy mióma... Kontroll Uh egy hét múlva. Történt valakivel hasonló?
2011. jún. 12. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
9 hetesen ha baba akkor ver a szíve. Ha vérömleny, akkor nem. Hogyhogy nem tudta eldönteni a doki?
2011. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
(Attól még lehet másik baba, hogy nem ver a szíve)
2011. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen? Hogyan lehet 9 hetes élő magzat szívverés nélkül?
2011. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Extrém ritka, de lehetséges szuperfetáció: [link] Amúgy a doki arra tippelt, hogy a B baba elhalt. Ha baba, és nem mióma, vagy vérömleny...
2011. jún. 12. 21:53
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Elhalt magzat. Ikerterhességeknél előfordul, hogy csak az egyik baba marad meg.

Senki nem mondta, hogy élő babáról van szó.

Nem akarok gonosz lenni, csak leírtam amit gondolok. Bármi lehet ott.

2011. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva, nagyon sok ikresnél derül ki később a két baba, nekem a 12. héten, a második UH alkalmával derült ki.

Drukkolok, hogy nálad is rendben legyen minden! vigyázz magadra!

2011. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"Nem akarok gonosz lenni, csak leírtam amit gondolok. Bármi lehet ott." Nem gondollak gonosznak.


Pont erre lennék kíváncsi, történetekre. Mint pl az 5. válaszoló esete. De olyan válaszát is szívesen várom, akinek mióma vagy vérömleny, vagy daganat, vagy bármi más derült ki a terhessége alatt.

2011. jún. 12. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen egy szívhang hallatszott ugyan, de egyértelműen két babát látott. Másfél hét múlva már két szívhangot lehetett megkülönböztetni. Egyikük mégis felszívódott, a 12. heti uh-n már csak egy kicsi töppedt üres foltocska volt a helyén :S

A lányom egészségesen született.


A következő várnadósságomnál 6 hetesen 2 petezsák látszódott, és egy csomó ciszta, mondta is a doki, hogy nagyon kérdéses mi lesz velük..8 hetesen a kontrollon már egyedül volt a kicsim, végül egészséges fiam született.


A harmadik várnadósságomnál csak a 12. héten, a 3. uh-n derült ki, hogy ikrek. Őket vesztettem el a legfájóbb módon, a 24 héten.

Nem merek több várandósságot vállalni, nem bírnék el több gyászt.

2011. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó, nagyon sajnálom. :(
2011. jún. 12. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy 2 élő babád legyen! :)
2011. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!