Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majdnem 36 hetesen a 16 kiló...

Majdnem 36 hetesen a 16 kiló plusz az nagyon sok?

Figyelt kérdés
Nem mintha tehetnénk per pillanat bármit,csak kíváncsi vagyok.:)
2008. máj. 27. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem sok, főleg, ha nem indultál (jelentős) túlsúllyal. Ha kifejezetten karcsú voltál, akkor a baba születéséig akár 20 kilo is rád jöhet, az sem katasztrófa.

Ha sok plusz volt rajtad előtte (pl. 100 kilo fölött indultál), akkor persze kicsit kevesebb hízás lenne ideális.

2008. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. 10 kiló pluszom volt előtte.
2008. máj. 27. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm 36 hetesen szült, akkor tartott 18 kilónál...9 kiló maradt rajta, azóta sem megy le neki...rajta kb 15 kiló plussz volt amikor terhes lett. De szerintem nem érdemes ezen izgulni. Az utolsó hetekben már kevesebbet fog nőni a súlyod. És minek izgulni azon amin nem tudsz változtatni, nemigaz?
2008. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Az utolsó válaszolónak igaza van: ez van ezt kell szeretni.:)

2008. máj. 27. 11:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 37 hetes vagyok és 15 kg jött fel rám, 165/ 52 -ről indultam most 67 vagyok. Nem szólt érte sem a doki sem a védőnő. Igaz az utóbbi 2-3 hétben elkezdtem vizesedni, addig csak 10 kg jött rám. Szoptatás alatt lemegy, hameg nem akkor meg ha előtte sovány voltál akkor még jól is jöhet.
2008. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem sok! Én 25 hetes kismama vagyok, és 14 kg-t híztam, mondjuk vizesedem is sajnos! :(

Sokan mondják, hogy nem is látszik rajtam, hogy ennyit híztam. Különösebben nem érdekel addig, amíg nem veszélyes a babára, majd szülés után lemegy vagy a szoptatással, vagy a tornával! (Mondjuk nekem nem igazán volt feleslegem.)

2008. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!