Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez majdnem 38 hetesen?

Normális ez majdnem 38 hetesen?

Figyelt kérdés

Semmi jóslóm nincsen, keményedni se szoktam. A külső méhszájam kissé nyitva van, de ennyi, ebből én mit se érzek.

Magnéziumost nem szedek. Néha olyan érzésem van, mint azelőtti nap, amikor meg akart jönni, de érzem pár percig, majd elmúlik. Semmi rendszer nincs benne, nemmi ciklikusság.


2010. máj. 3. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mázlista. :-) Első babámmal a 35. héttől egyre keményebb jóslóim voltak, de nem nyíltam semmit. Elég hosszú vajúdás után született meg. Most várom a második babót, még szoptatom az elsőt, emelgetem, cipelem, rohangálok, szóval minden adott, hogy elkezdjek kinyílni, de teljesen zárt a méhszájam. 30 hetes vagyok. Úgy látszik, nekem ez jutott.
2010. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ugyanilyen tüneteim voltak az első babámnál. Hébe- hóba, egy egy mensi szerű "mindjárt megjön érzés" de semmi extra..Nekem is kinyílt a méhszájam, nem vettem észre belőle semmit. A legutolsó pillanatokig nagyon fitt voltam, se egy vizesedés, se egy rosszullét, semmi. Végig pörögtem. Fiam, 41+1 napra született.

most várjuk öcsit, jelenleg 38 hetes vagyok. Iszonyatosan kivagyok. Őrűrt mód vizes, minden porcikám fáj, éjjeleket nem alszom a fájdalomtól. Az ízületeim, ujjaim, zsibbadnak, alig bírom magam vonszolni...Fiam után való szaladgálás már egyáltalán nem megy. 29 hét óta nyitott a méhszáj.Megtartás miatt sokat kellett feküdnöm, meg gyógyszereket szednem. Iszonyatos görcseim vannak,de semmi rendszerességgel. Tegnap éjjel 40 percen át 2-3-5 percenként jöttek a görcsök, de semmi több. Most is órák óta ébren vagyok, mert a sok víz feszíti a karomat, lábam, bokám, és nem bírok az ilyen fájdalommal, feszüléssel, és zsibbadással, ami ezzel jár...

Szóval, már nagyon szeretnék szülni menni, hogy legalább egyszer egy éjszakát tudjak végre aludni, mert már kezdek bedilizni...:)

Kitartást, és könnyű szülést.

2010. máj. 4. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt mondta, hogy a mindjárt megjön érzés is jósló.

De egyébként normális.

2010. máj. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 38 hetes vagyok,semmi bajom,nincsenek fájásaim,görcseim,mégis azt mondta az orvosom hogy lehet a héten meglesz a baba.Nem bánnám,ha igy lenne,mert most már folyamatosan aggódom miatta.
2010. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38+3 naposak vagyunk, de én még görcsöket, meg feszüléseket sem éreztem. Vagy legalább is heti egy-két alkalommal csak. A méhszájamról most nem tudom hol áll, de két héttel ezelőtt még tök zárt volt. El sem tudom képzelni, hogy ebből vmikor is szülés lesz.
2010. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam ctg-n, fájástevékenység szinte egyenlő a nullával. :) 20-31között mozgott a szám, mondta a ctg-s nő, hogy 60 körül el lehet kezdeni izgulni.
2010. máj. 4. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 40. hétig semmi jelét nem adta a Babám, hogy ki szeretne jönni. Olyan fitt voltam, mint egész terhesség alatt, jöttem-mentem stb.Doki azt mondta ne aggódjak, a 42. hétig ez még simán belefér. Aztán 41. héten kibújt :)
2010. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kétszer szültem, mindkettőnél végig rajtam volt a CTG, és semmit nem mutatott! A szülésznők azt mondták hisztizek, aztán persze csak megszültem 0 fájáserősséggel. A gépnek nem kell hinni.
2010. máj. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!