Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az letezik, h este vagyok...

Az letezik, h este vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
12 hetes pocakos leszek,d eddig nem voltam rosszul,de par este azt vettem eszre,h emelygek es hanyingerem van,esetleg meg hanyok is.probaltam nem nehez es fuszeres kajakat enni,de valahogy azt a szegeny almat is kihanytam....ti is voltatok igy?
2008. máj. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is esténként voltam rosszul, kb. a 7-8. héttől. Reggel még semmi bajom, aztán estefelé már csak feküdni bírtam. Vajas piritóssal és joghurttal próbáltam javítani a helyzeten, de így is eltartott a 20. hétig (remélem, te szerencsésebb leszel).
2008. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagy egyedül. Én 10 hetes leszek holnap, és 2-3 hete esténként vagyok rosszul. Szórakozik velem a savam, öklendezek mindentől, és olyan szinten szédülök, hogy kapaszkodva kell járnom a lakásban (nem merek ilyenkor kimozdulni sem). Reggel kutya bajom...

Négy napja elkezdtem szedni esténként a Gravidát, és azóta picit jobb a helyzet, kicsit pótolom azt az anyagot, amit a baba magáévá tesz belőlem:) Azóta már esti séták is jöhetnek, persze az émelygés sajnos még mindig megvan...

2008. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is kb. a 7.héttől voltam rosszul de nálam inkább reggel jelentkezett,aztán már átment egész naposba a hányinger. Végül az utolsó 2 napon már folyamatosan hánytam mikor is a dokim javaslatára ( a kiszáradás veszélye miatt)kórházba kerültem. Kaptam pár üveg infúziót 3 napig, ez a 10. héten volt, utánna mindha elvágták volna minden megszünt. Tudtam enni és elmúltak a rosszullétek. Mindíg csak piciket próbálj enni hogy legyen valami a gyomrodban. Éhséget ne érezz! Este meg főleg vigyázz hogy mit eszel mert ha utánna lefekszel az megint nem jó, mint pl.az alma az savas tehát könnyen visszajön :((

Nálam a kényérféle és a szénsavas gyömbér segített.

üdv.24. hetes kismama

2008. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam egésznapos volt.Reggel volt a legjobb.
2008. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Milyen furcsa,hogy mennyire nem egyformán viseljük!Én ma vagyok 6 hetes,és 5 napos.Nincs semmi étvágyam,a piritós és az ALMA megy le egyedül a torkomon.A rosszulléteim pedig leginkább kora délután jönnek rám,de bízom benne,hogy mihamarabb elmúlnak.Sok sikert mindannyiunknak!
2008. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!