Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes a félelmem?

Természetes a félelmem?

Figyelt kérdés
most töltöm majd be a 11. hetet..még is néha annyira rettegek hogy valami baja van a babámnak.mostanában egyre erösebbek az émelygéseim..és sokat hányok.a hasam nagyobb mint kéne..emlitették sokan hogy lehet ikrek lesznek.lehet ezért rettegek?hogy azt problémásabb kihordani?én nem tudom pedig az elsö lányomnál nem volt ez.de most még is félek.
2008. máj. 27. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is állnadóan rettegek hogy valami baja lesz a picikémnek.Főleg az orvos már két hónapja nem vizsgált meg,mert egy hónap és mikor meg kellett volna vizsgálnia,meg ont helyettesítették,és a helyettesítő doki se vizsgált meg,hanem csak megnézte az eredményeimet.Nagyon kedves meg aranyos volt,meg beszélgetett velem,de abból nem fogja megtudni hogy van-e valami baj.Az ultrahang,meg a vérvizsgálatok szerint rendebe van minden,de nyugodtabb lennék ha megvizsgált volna.NAgyon féltem a picit,és szerintem természetes hogy te is rettegsz.Szerintem a legtöbb kismama így van vele.
2008. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is természetes mi ma vagyunk 14 hetesek de ha lehetne minden héten mennék ulrahangra hogy lássam :-) Már alig várom hogy mocorogjon és akkor már nyugottabb lennék igaz nekem ez a Babó az első. Ne izgulj mert meg érzi mindíg pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz! Boldog babavárást nektek! :-)
2008. máj. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

36 hetes vagyok, de még most is aggódom, pedig az eredmények jók eddig, szép baba, minden rendben látszik. mégis bújkál bennem a kisördög és időről-időre rámtör a félelem, hogy vmi baja lesz babócának. mondjuk nekem sok volt az idegeskedés is, autóbaleset, párom idiotizmusa időnként plusz az én hisztijeim, nem egyszerű. de azt szoktam mondogatni magamnak, hogy minden rendben kell hogy legyen, csak nincs semmi baj , aztán elmúlik az érzés :).

üdv

36 hetes mami

2008. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szíja!Én is győtröm magam,sokszór már rám jönn a hiszti is.Most meg az a bajom nem igen érzem úgy babám mócorgását mind eddig.Nagyon féltem őt,hátha baja van.Úgy szeretem őt már most,nem szeretném elvesziteni.Szerintem ezek az anyai ősztöneink.19 hetes kismami
2008. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én onnantól, hogy megtudtam, hogy terhes vagyok elkezdtem rettegni. VOlt egy vetélésem korábban és állandóan attól féltem, hogy ismét bekövetkezik. annyira belelovalltam magam a dologba, hogy állandóan fájt a hasam. A 12 hetes uh. előtti napon már egész nap bőgtem. Másnap azt mondták, hogy minden rendben, láttam is a monitoron, hallottam a szívét. Onnantól mintha elvágták volna a hasfájásomat, megnyugodtam. Próbálj megnyugodni, az Uh után remélhetőleg Te is jobban leszel. Gondolj arra, hogy a 12. hét után pl. a vetélés kockázata is jelentősem lecsökken.
2008. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is rettegek állandóan, minden vizsgálat eredményétől, attól hogy vajon egészséges-e, nem állt-e le a szíve, jól fejlődik-e, ilyeneken. Az egész terhességet végigizgulom, sokszor azt hiszem, hogy túlaggódom a dolgot. 15 hetes kismama
2008. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Amíg nem mozdult meg a pici,addig folyamatosan émelyegtem vagy hánytam.Azt mondta a védőnőm,hogy az jó,mert így legalább tutti él a terhesség.Én ezzel nyugtattam magam mindig.Így mivel mindennap rosszúl voltam,tudtam,hogy rendbenben van a pici.A vizsgálatokhoz is úgy álltam hozzá,hogy minden rendben lesz.Amióta mozog,azóta meg az nyugtat meg.Volt pár nap az első mocorgások után amikor nem éreztem.Akkor picit aggódtam,de megnyugtattak,hogy ez szinte mindenkinél így van.Próbálj meg pozitívan hozzá állni.Nemsokára túl vagy a kritikus időszakon,addig meg élvezd az émelygést.Ha netán ikrek,akkor biztos nehezebb picit kihordani őket,de hamarabb is jönnek.No meg egyszerre lesz 2 csöppséged.Üdv:37 hetes kismami
2008. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem minden kismama fél és aggódik valamennyire. Én a terhességem elején azt vártam, hogy leteljen a 12 hét, azt gondoltam majd megnyugszom, de ahogy halad az idő, mindig van miért aggódni... Aztán egy szép napon rájöttem, hogy ez most már csak így lesz. Van egy baba, akiért innentől kezdve 100 évig is aggódhatok :)))
2008. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!