Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez természetes a félelmem meg...

Ez természetes a félelmem meg hogy nem mozog a baba?

Figyelt kérdés
nemsoká megyek 18-heti uh-ra.remélem,hogy mutatmi fogja a nemét a bébim.mondjuk nagyon félek mert egyszerüen semmit nem mozog a babám.igaz,hogy nagyon jól érzem magam de akkor is bánt,hogy nem érzem.nincs baj???????????????
2009. jan. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Első babások ált. 20 hét körül érzik meg a baba mozgását. Ne aggódj, minden rendben veled is és vele is.
2009. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, figyu én 22 héten tudtam biztosan h az a baba:)megmondják a nemét, jajj de jó is ez::)Ne izgulj...
2009. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is állandóan izgultam ha nem mozgott volt,h. napokig nem éreztem. Most már érzem mert már nagyok vagyunk 34 hetes. Minden megmozdulását érzem.

Nyugi, ez természetes és különben meg szinte egész nap alszanak.

2009. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is kb. 18 hetesen, uh elott mozdult meg :) (Akkor meg eleg bizonytalanul, de aztan par napra ra mar az apukaja is latta es erezte is.)

Amugy ez a "csikizes" meg "kaparas" meg "buborekok" a hasban, nekem ismeretlen fogalmak! :)(Csak azert mondom, mert alt. mindenki az irja itt, h. ilyen.)


Ne izgulj. (Bar nekem a csoki segitett, es az agyon nyujtott labbal valo fekves.)


x

2009. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!