Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes vagyok és elkaptam...

28hetes vagyok és elkaptam egy kis náthát! Éjjel nagyon izzadok, lehet bármi baja a babának, illetve vezethet ez korai szüléshez?

Figyelt kérdés
milyen gyógyszerrel lehet enyhíteni a megfazast,hogy ne legyen semmi baja a pocaklakónak?
2008. máj. 27. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszerek 90%-a nem ártalmas.Ha éjszaka izzadsz,akkor lehet,hogy lázas vagy.Mindenképpen vegyél be lázcsillapítót,mert a láz veszélyes a babára nézve.

Egyébként kalmopirynt nyugodtan szedhetsz.

2008. máj. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baja, biztos nem vezet koraszüléshez. Ihatsz hársfavirág teát, teát sok citrommal és mézzel, sok c-vitamin, gyümölcs, leginkább kiwi és narancs(sok c-vitamin van benne). Ha köhögsz, szedheted a Stodal szirupot, ez egy homeopátiás szer, kismamák is szedhetik. Ha lázas vagy, csillapítani kell, mert a láz sokkal többet árt mint egy szem lázcsillapító. Nekem a Panadolt vagy Rubophent mondták, de erről megoszlanak a vélemények. Gyógyulást! 15 hetes kismama
2008. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a megfázás nem okozhat problémát, de ha lázas vagy az árthat a babának, így a lázad csillapítani kell. Én is úgy tudom, hogy a paracetamol tartalmú lázcsillapítót lehet szedni, tehát pl. Panadolt.

És igyál sok folyadákot.

2008. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és én is bizzoom bene hogy nem lesz kora szülésem:S
2008. máj. 27. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!