Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama jóga milyen?

Kismama jóga milyen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én voltam egyszer kismama jógán és azt gondolom, hogy mivel előtte sem voltam ilyen beállítottságú aki jógára jár, nekem sok volt. Elvont dolog és nekem uncsi volt. Szerintem akkor már inkább tornázz, vagy sétálj. Tényleg az volt az érzésem, mikor kijöttem, hogy röhögtem egyet magamon, és megállapítottam hogy ide sem jövök többet.De lehet, hogy neked bejönne!
2008. máj. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3x voltam kismama jógán. (A terhesség előtt viszont soha.) Azért mentem el 3x, mert azt hittem, hogy velem van a probléma, és mindig adtam egy újabb esélyt magamnak. Ugyanis nekem kb. 15-20 perc után hányingerem lett azoktól a mozdulatsoroktól, ill. attól a légzéstechnikától, amit ott csináltunk. Azonban rájöttem, hogy a jóga nem az én temperamentumomnak, ill. személyiségemnek való. Szerintem, ennek ellenére, neked is egy próbát megér, mert sok kismama dicséri a jógát. Lehet, hogy neked bejönne. Viszont a kismamatorna nagyon tetszett, és az utolsó hétig jártam. :)
2008. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 28 hetes kismama vagyok és kb. a 20.héttől járok rendszeresen hetente egyszer kismamajógára. Én nagyon szeretem. Olyan nyújtógyakorlatokat csinálunk amik majd a szülésnél megkönnyítik a dolgunkat. Felkészíti az izomzatot a szülésre. Picuri is nagyon szereti, mert a végén van egy 20 perc relaxálás és akkor csak úgy ficánkol. Én csak ajánlani tudom Neked!!

Sok egészséget Nektek!!

2008. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!