Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen hol van kismama jóga?

Pécsen hol van kismama jóga?

Figyelt kérdés
Olyat keresek amire jöhet a kispapa is, vagy jóga vagy szülésre felkészítő tanfolyam, lehetőleg kertvárosban, de nem kikötés, és légyszi árat is írjatok! KÖszi
2011. febr. 21. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm járt ide:

Jógakuckó Pécs, Nagy Flórián u. 19.

Van honlapjuk, ott megtalálsz mindent www.jogakucko.hu

2011. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
zsebibaba.hu-n fent van. Holnap lesz, pl. a Hotel Laterumban. Heti 2x van ott, én holnap megyek először, nagyon ajánlották :)
2011. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén kertvárosi kismama? :)


Szülésre felkészítés van a nevkóban, március elején ér véget az előző tanfolyam, a védőnőm szerint 1-2 héttel utána indul a következő, ez ingyenes (erre tervezek menni én is). Torna van az Anikó utcában ha jól tudom.


Kismama jóga volt az MFK-ban is, de mostanában nem láttam kiírva :(

2011. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából Keszüi vagyok, de itt nincs ilyen fajta foglalkozás, kerváros meg közel van. Utolsó válaszoló: Ez a szülésre felkészítő hány alkalmas? És az Anikóba a tornáról tudsz valami információt?

Lányok köszi az infokat, ha valaki még tud valamit szívesen várom:)

2011. febr. 22. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!