Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 41 hetesen még nem...

Baj, ha 41 hetesen még nem néztek magzatvizet?

Figyelt kérdés

2 naponta járok NST-re, az eredmények jók, így be sem fektetnek a kórházba, amnioszkópiáról pedig szó sem esett.


Nem lehet így valami baj?

Járt más is így?


2012. dec. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én hasonlóan voltam, engem nagyon aggasztott a dolog,mert én is túlhordtam a gyermekemet.Viszont nekem totál zárt volt a méhszájam ,ezért nem tudták megnézni.Amint picit is elkezdtem nyílni,akkor már nézte az orvosom (nem volt a legjobb,főleg hogy csak nagyon picit nyíltam).Viszont UH-t és FLOW-t napi rendszerességgel nézte.Lehet orvos/kórház függő is.Kérdezz rá bátran,én is így tettem.

egyébként lehet baj,attól mert nem nézik és pl. nem veszik észre hogy bezöldült a víz.Én ezért aggódtam nagyon,bár mint kiderült feleslegesen.

2012. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, Angliában 42. hétig hagyják túlhordani a babákat, NST, magzatvíz és mindenféle vizsgálat nélkül, rád sem néznek, ha nem szülsz meg a 42. hétig, akkor beindítják. Szerintem nem lesz semmi baj, ha ezt idekint megengehetik maguknak, akkor szerintem otthon sem nagy probléma, szerintem tudják mit cisnálnak. Legalább neked csinálnak NST-t:)
2012. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is túl hordtam a babámat sajnos oxigénhiányt kapott a pocimba:(
2012. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Németországban is hagyják a 42-ik hétig túlhordani ha minden rendben van.

It 2 naponta van CTG (ugyan az mint az nst), de itt sincs UH vagy más dolog.

Elsöt én is túl hordtam, semmit nem néztek mert a ctg-k mind szuperek voltak.


A másodiknál volt beszükült szívhang 3 nappal a kiírt idöpont elött, és mivel kicsinek ítélte meg a dokim a babát így beküldött fájás próbára, ahol csináltak pár fájást és minden rendben volt.

2012. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy biztosan tudom a fogantatás napját, de ezzel nem foglalkoznak, így ha túlhordom 2 héttel, az már a 43. hét lenne...


Orvosom nincs, méhszájat sem néztek már 1 hete.

Csak reménykedek, hogy nem lesz baj.

2012. dec. 4. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én babámmal úgy lett baj, hogy maszek orvosom volt, elég jól fizetve és még is engedte a túlhordást, és ezért nem lesz egészséges sosem!:(
2012. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!