Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 napja késik a menstruációm,...

Niki01 kérdése:

23 napja késik a menstruációm, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, és 4 éve van barátom,akivel több mint 3 éve megszakításos módszert használunk. Október 11-én jött meg utoljára. 30-35 naposak a ciklusaim.És most már 23 napja késik És 1,5 éve már egyszer sem késett pár napnál többet. 8 éve hogy menstruálok, azt hittem most már beállt. Mikor meg kellett volna jönnie akörül volt 3 napig barna folyásom. 1,5 hete csináltam 2 ugyanolyan tesztet, mindkettő neg. volt,az egyiken halvány fehér volt a másik csík,lehet rossz volt a teszt?! Tüneteim,hogy szúrkálások vannak az alhasamban jobb oldalt, meg most 2 napja néha görcsölök. A cicim érzékeny, de inkább a mellbimbók, hason alig birok feküdni. 1 hete h fáradékonyabb lettem. Hányinger,szagérzékenység nincs, se nem vagyok kívánós sem. Holnapra tervezem h csinálok még 1 tesztet,egy másfélét, ha az is neg. várok a következő menstruációig,aminek jövőhéten kéne jönnie.., ha az sem jön akkor fordulok csak szerintem orvoshoz. Szóval járt így már valaki , ha igen mi lett a vége?? Köszönöm előre is a válaszokat! Niki

2012. dec. 4. 09:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az is lehet..

10 napja hogy csináltam a tesztet, kiderül változik e a helyzet holnap :)

Remélem amúgy nincs nagyobb bajom,ciszta vagy bármi.. Mert azért 3 hetes késés szerintem már kicsit sok.

köszönöm a válaszod!

2012. dec. 4. 11:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy aznap amikor meg kellett volna jönnie, akkor negatív volt a teszt. Legközelebb 10 napos késésnél teszteltem, az pozitív lett. Bármikor lehetett a peteérésed, mindenképpen tesztelj, aztán menj orvoshoz amilyen hamar tudsz. Az eredményt meg írd meg.
2012. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Vagy tényleg hormonproblémád van és azért negatív a teszt. Vagy azért, mert ugyan már állapotos vagy, csak később volt peteérésed, ahogy mások is írták és még nem mutatja ki a teszt a babát.
2012. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj orvoshoz, ha pozitív a teszt ha negatív. Ilyen fiatalon többször mentem el én is így orvoshoz, bár nekem rendszertelen volt nagyon a mensim, hiába védekeztünk, mindig megijedtem amikor 40-50 napig semmi nem volt.. A doki annyit mondott annak idején, hogy még ilyen korban változik a hormonháztartástól kezdve minden, emiatt lehetséges hogy csak barna folyás jelentkezik. De ezt mindenképpen figyelni kell, mert később bármi lehet belőle,hormonzavar miegymás. Úgyhogy akárhogy is lesz, mindenképpen el kéne menned dokihoz.

A védekezést meg gondoljátok meg, nem szabad ezzel játszani. Legalább egy olcsóbb gumit oldjatok meg ilyen esetekre.

2012. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Megvettem a tesztet, alig várom a reggelt.. :)

És amúgy igen,mindenképp orvoshoz fogok fordulni!

Eredményt mindenképp írok! :)

Köszönöm!

2012. dec. 4. 20:25
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát ez a teszt is neg. lett , egy kicsit szinte már csalódott vagyok. Így a terhesség szerintem kizárható, de orvoshoz mindenképp elmegyek majd,hogy akkor még is mi lehet a gond.

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Sziasztok :)

2012. dec. 5. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!