Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 napja késik a menstruációm,...

Niki01 kérdése:

23 napja késik a menstruációm, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok, és 4 éve van barátom,akivel több mint 3 éve megszakításos módszert használunk. Október 11-én jött meg utoljára. 30-35 naposak a ciklusaim.És most már 23 napja késik És 1,5 éve már egyszer sem késett pár napnál többet. 8 éve hogy menstruálok, azt hittem most már beállt. Mikor meg kellett volna jönnie akörül volt 3 napig barna folyásom. 1,5 hete csináltam 2 ugyanolyan tesztet, mindkettő neg. volt,az egyiken halvány fehér volt a másik csík,lehet rossz volt a teszt?! Tüneteim,hogy szúrkálások vannak az alhasamban jobb oldalt, meg most 2 napja néha görcsölök. A cicim érzékeny, de inkább a mellbimbók, hason alig birok feküdni. 1 hete h fáradékonyabb lettem. Hányinger,szagérzékenység nincs, se nem vagyok kívánós sem. Holnapra tervezem h csinálok még 1 tesztet,egy másfélét, ha az is neg. várok a következő menstruációig,aminek jövőhéten kéne jönnie.., ha az sem jön akkor fordulok csak szerintem orvoshoz. Szóval járt így már valaki , ha igen mi lett a vége?? Köszönöm előre is a válaszokat! Niki

2012. dec. 4. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
várd meg a holnapi teszt eredményét, és akármit mutat is menj el dokihoz. ha pozitív azért, ha negatív azért-lehet valami hormon probléma, ezzel nem jó játszani.
2012. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet és menj orvoshoz.

De ha jól veszem ki a szavaidból, nem akarsz terhes lenni. Ez esetben miért ilyen szar módszerrel védekezel? Ha most nem is, előbb-utóbb be fog csúszni a gyerek, aztán sopánkodhatsz.

2012. dec. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezek a tüneteim voltak, mikor teherbe estem. De persze ez még más is lehet. De nyugtalanító, hogy megszakításossal csináljátok, az nem védekezés. Én nem várnák még heteket, mire időpontot kapok az orvoshoz, most mennék, már látnia kell, hogy mi a gond.
2012. dec. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett az eredmény
2012. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom hogy egyáltalán nem jó ez a védekezés.. De sajnos párom jelenleg munkanélküli, én tanulok, anyámékkal nincs jó viszonyom, és senki sem tudja finanszírozni sem a gyógyszert sem az óvszert, azt meg h ne csináljuk... valahogy nem jön össze sose hogy kibírjuk. A holnapi tesztre vagyok kíváncsi. Valószínűleg tényleg megfogadom a tanácsokat és nem várom meg a jövőhete az orvossal :)

2012. dec. 4. 10:15
 6/16 anonim ***** válasza:

Brutálisan felelőtlenek vagytok!

A behatolás helyett ott az orális szex, a petting, a vibrátor. És ha nagy néha szexelni akartok, akkor vesztek gumit. Neten úgy jön ki a gumi ára, hogy egy darab 69 Ft-ba kerül. Most nehogy már ne lehessen ennyit rászánni! Egy abortusz drágább pénzben, fizikailag és lelkileg is.

2012. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Magamtól is tudom mindezt.. De most nem ezen van már a hangsúly,hanem hogy most már lehet hogy baj lett belőle, és tudom h magunknak köszönthetjük, de egyébként lehet megtartanánk!

Az volt a kérdésem,hogy járt e már így valaki,hogy ennyit késett neki, de 2 negatív tesztje volt,ennyi!

2012. dec. 4. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Aha, kotonra meg gyógyszerre nincs pénzetek, de a gyereket azt megtartanátok. Ugyan miből?
2012. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Látom ez már nem arról szól ami maga a problémám.. Azért köszönöm.

De azért aki hasonló tapasztalattal rendelkezik az írjon! :)

2012. dec. 4. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha alapból hosszúak a ciklusaid, akkor nem mindig ugyanakkor volt ovud. Lehet, hogy csúszott ebben a ciklusban és azért nem mutatta ki a teszt.

Én jártam így, a ciklusom 30. napján lehetett ovum, mert akkor egyszer voltunk együtt, megszakítással és terhes lettem. A teszt csak későn mutatta ki.

2012. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!