Milyen gyakori ez?

Figyelt kérdés
Sok anyukától hallottam hogy a szülés közben olyan erősen nyomta a babát kifelé hogy a nagy wc is kijött. Szerintetek ez milyen gyakori?

2012. dec. 3. 20:10
 1/8 anonim válasza:
Többnyire ez történik.
2012. dec. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hmm fogalmam sincs de ha nem befutóra érsz be szülni akkor úgyis kipucolnak épp emiatt a baleset miatt. :)
2012. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs beöntésed előtte, akkor ez fog történni.
2012. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért adják a beöntést,hogy ezt elkerüljék,de még amellett is megesik.Persze,hogy ez az anyukát zavarja,de a szülésznők,orvosok láttak már sok mindent,nem akadnak fent ilyesmin.
2012. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első szülésnél sikerült összehoznom:D
2012. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a kórházban pezsgő kúpot adnak.

Az elsőnél tuti megtörtént, emlékszem rá. A másodiknál nem emlékszem, mert sokkal fájdalmasabb volt és azzal voltam inkább elfoglalva, hogy milyen a baba szívverése. Minden nyomásnál leesett.

2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakori. De nem azért, mert erősen nyomják a babát, hanem mert a kis feje elfoglal kb mindent és a végbél összenyomódik. Ahogy halad lefelé a baba, úgy halad a dolog is lefelé a végbélben.
2012. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs beöntés, és van a bélben "tartalom" akkor az kijön. De a beöntés sem garancia, hogy semmi nem jön ki, nekem volt beöntés, de mire kitoláshoz értünk már újra volt valami ott ami ki tudott jönni (10-kor kaptam beöntést és fél 5-kor született meg a babám, nyilván addigra a reggelim odaért). Szülésznő szerint mindennapos dolog. És nem attól függ milyen erős a nyomás.
2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!