Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy nem látott...

Lehetséges hogy nem látott semmit a doki az ultrahangon? Olyan 4-5 hetes terhes lehetek,3 pozitív tesztem van meg tünetek: cicifájás,37 feletti hő, nincs folyásom,5 napja késik...

Figyelt kérdés
Visszarendelt 2 hét múlva. A NY.H 14mm nem tudom, ez jó??!
2008. máj. 26. 16:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehetséges!5 hetes terhes voltam,amikor még csak a méhnyálkahártya látszott megvastagodottnak.
2008. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán csak a 7.héttől látják a babát. Kérhettél volna vérvizsgálatot, abból szerintem kiderült volna már... De két hét múlva már biztos látja a babád a doki.
2008. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemnél először nekem sem látott semmit a doki, aztán megjelent a petezsák. De akkor inkább 4 hetesnek kell lenned, mert 5 hetesen már van petezsák. Nyugi, nincs semmi baj, 3 teszt nem hazudik. 15 hetes kismama
2008. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A 14 mm-es mehnyalkahartya nagyon igeretes :)
2008. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. megneztem: nekem 5+2-nel latszott a petezsak eloszor. Turelem :)
2008. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is már 4hetessen mutatta teszt de a dokim azt mondta 7-8hetessen menjek csak elöször uh-ra mert akkor már látja rendessen a "helyzetet". Hosszu 2-3hét volt de nagyon jó volt mikor elöször megláttam a babszemnyi teremtést a képen:)
2008. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat. Remélem hogy így van. Ő is mondta hogy korai terhességnél nem biztos h látni valamit, meg ha már 3 teszt van, csak van ott valami. Nagyon remélem.

Ma volt némi barnás folyásom, de erre a doki nem igazán mondott semmit. Gondolom akkor nincs baj.

2008. máj. 26. 16:45
 8/9 A kérdező kommentje:

találtam egy 2 hónappal ezelőtti leletet, úgyszintén uh volt, és menzi előtt azon 4 mm-t írnak. Akkor a 14 mm jelenthet valamit, remélem! :)

Gratula a babákhoz!!!

2008. máj. 26. 16:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Légy türelemmel, mert minden a legnagyobb rendben! :)
2008. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!