Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a különbség a hüvelyirritác...

Mi a különbség a hüvelyirritáció és a viszketés között?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert valami ilyesmi érzésem van tehát viszketés de nem túl erősen és nem is mindig. Leginkább éjszaka van napközben csak néha fordul elő kb. 5-6 alkalommal max. 10 másodpercre és utána elmúlik. Szóval dec. 10-ére amúgy is van időpontom a dokihoz. Akkor mindenképpen megyek csak nem tudom hogy ne menjek e, vagy hívjam korábban, mivel már kb. egy hete tart ez és tizedikén akkor kb. két és fél hete fog tartani.
2012. nov. 30. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A hüvelyirritáció szerintem a hüvelyégést jelenti, nem a viszketést. De az sem normális. Viszont ha nem maszekhoz mész, akkor nem fognak előbb fogadni, de próbáld meg. Itt 2-3 hét múlvára adnak időpontot és hiába megyek oda bármilyen panasszal, mindig elhajtanak azzal, hogy amíg nem dől belőlem a vér, addig nem fogadnak soron kívül.
2012. nov. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magán dokihoz mennék, illetve előtte mindenképp felhívnám. De őt sem akarom állandóan hívogatni (nem ez lenne az első eset) ezért is nem tudtam eldönteni hogy ez most mennyire sürgős.
2012. nov. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!