Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet érezni mikor először...

Mit lehet érezni mikor először kezd mozogni a picúr?

Figyelt kérdés

nem akarok még babát, a tesztek negatívak de úgy 1,5 hete mintha mozogna valami ott lenn!Olyan mintha ujjal nyomkodna valaki!Ilyen? vagy mitha nagy buborékok pukkannának fel!Az a helyzet hogy 2 hónapja keztem el fogamzás gátlót szedni!

és mostmár írtóra pánikolok, a mensim kevesebb ami lehet a gyogyótól, de épp hogy van és előtte is oolyan volt mintaha vizzel lenne higítva!

Írjatok légyszi!



2008. máj. 26. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
kb . 4-5 hónaposan lehet érezni. Szerintem nem vagy terhes. Azt kimutatná a teszt.
2008. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az szerintem csak a gyógyszer miatt van. A babák 1,5 hetesen nem mozognak. A mesid is a gyógyszer miatt kevesebb, mivel nincs peteérésed, ez csak amolyan "álvérzés". Nyugodj meg, ez biztosan nem baba!
2008. máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de lehet hogy azelőttről!!vagyok terhes hogy elkezdtem szedni a bogyót!
2008. máj. 26. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
csinálj egy tesztet,az a legegyszerűbb
2008. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha két hónapja kezdted el a fog.gátlót és még előtte estél volna teherbe, akkor azért lennének tüneteid! Minimum az állandó mellfeszülés és a gyakori pisilés, esetleg álmosság! Szerintem sem vagy terhes, ennyi idősen még egybként sem éreznéd! De azért tesztelj egyet! Szeritnem nyugi, nincs baba a dolgoban!
2008. máj. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Teszteltem!!

Többször is, mind negatív!

De fura, olyan mintha mozogna valami lenn!

Bizonyos időközönként!

Ha terhes vagyok végem!:(:(

de írjátok már le milyen érzés!Kérlek!!!!!

2008. máj. 26. 15:40
 7/9 A kérdező kommentje:

Gravi hcg teszt volt az utolsó 2 teszt!Az megbízható?

Sajnos hallottam, hogy volt már hogy nem mutatta ki!

:((

2008. máj. 26. 15:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Mármint semmilyen teszt!CSak mikor már késő volt!
2008. máj. 26. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, én sajna még nem érzem, de nagyon sokan írták már, hogy olyan, mintha egy pillangó repkedne a hasukban, vagy buborékok szállnának föl...állítólag semmivel nem téveszthető össze...(de a buborék-érzés nem jelenti azt, hogy terhes vagy!!)

Menj el dokihoz, hogy megnyugodj, ő tud majd teljesen biztosat mondani vizsgálat után!!

2008. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!