Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a 17. hétben...

Normális, hogy a 17. hétben nyomást érzek az alhasamban?

Figyelt kérdés
A nyomás nem folyamatos, de minden nap jelentkezik. Olyasmi érzés, mint amikor fel vagyok fázva, de nincs görcsöm, illetve, amikor fel vagyok puffadva. Nem tudom megmagyarázni, de nem valami kellemes. Ez lehet a babám mozgása?
2008. máj. 26. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetes, amit érzel. Elképzelhető, hogy nyomja a hólyagodat és azt érzed.
2008. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szió!Én is éreztem olyant mind te,de mióta szedem a magne B6 vitamint semmi gond!A baba mózgást nem lehet össze téveszteni semmivel,érezni rendesen ahogy jönn megy a hasadba,és hol oda hol ide bököget.Én ajálom neked a magne B6-ot mert nem sokára az oldalad is szúrni,ahogy szalagok nyulnak,nem valami kellemes érzés!19 hetes kismami
2008. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Magne B6-ot már az elejétől szedek, egyet reggel, egyet este, de a szúrás az oldalamban ma reggel jelentkezett, tényleg nem volt kellemes.

2008. máj. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!