Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttöl hordod magadda...

Hanyadik héttöl hordod magaddal a korházi csomagot? (gondolok itt arra hogy a kocsiban van)

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 08:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Én csak akkorvittem, mikor tudtam, hogy be kell feküdni 38+ 4 naposan, addig nem volt összepakolva, csak előtte 1 hete
2012. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem hordtam magammal soha. minek?
2012. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gabszem ***** válasza:
nem kell magaddal hordani. Ha szülni kell az nem pillanatok alatt történik, hanem órákba telik, van akinek 1 napig. Ha bekerülsz a kórházba, akkor is utánad tudják vinni a családtagok a csomagodat.
2012. nov. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hordtam magammal, mert a végén nagyon kellemetlen volt már mozogni, hosszú, több órás útra nem mentem.

Egyszer akartam magammal vinni, vasárnap, ctg-re, mert nem éreztem jól magam, görcsök, derékfájás. Cumó a kocsiban, férjem az autóban, nekem meg elfolyt a magzatvíz 2 perccel az indulás előtt. Úgyhogy, a cucc mindenképpen kellett. :)

2012. nov. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem kell magaddal hordani!

Ha elindúl a szülés, bemész a kórházba, majd valaki utánnad viszi!

Adnak mindent addig Kórházban!

2012. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36. héttől ott volt az ajtó melletti szekrényben. Soha nem vittem magammal. Úgy voltam vele, ha véletlen út közben jön rám, akkor majd valaki utánam hozza. Nagyon nagy távolságokra már nem mentem (több 100km).
2012. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem hordtam magammal, az első szülésnél apa hazajött érte, mert azt hittük nem fog kelleni, a másodiknál meg már a szülésre vittük (akkor tudtam, hogy ebből szülés lesz)
2012. nov. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem vittem magammal, össze volt készítve és ennyi.

Illetve 35 hetesen mentünk egy 50 km-es útra, na akkor vittük magunkkal,hogy ha Isten ne adja megindulna a szülés, akkor ne kelljen érte hazamenni!

2012. nov. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem össze sem volt pakolva :)

Jó, nagyjából összeszedtem már a 36-37. hét környékén, de csomó minden nem volt még benne. Végül 39 hetesen szültem, és akkor szedtem össze, amikor indultunk... Nekem 24 óra telt el az első fájásoktól addig, mire meglett a baba. Volt időm rá.

Ami meg a kórházban derült ki, hogy kellene még, mert koszos lett, stb. azt a férjem boldogan hozott be nekünk.

2012. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem cipeltem magammal. Volt pár olyan dolog amit egyébként is csak az utolsó pillanatban raktam be a bőröndbe, mert csak 1 van belőle (fogkefe, fésű, kispárna stb).
2012. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!