Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet röntgenre menni?

Divaa18 kérdése:

Terhesen lehet röntgenre menni?

Figyelt kérdés
22 hetes kismama vagyok és a melkasom meg az allkapcsommal szeretnék röntgenre menni! Köszönöm előre is a valszokat.
2012. nov. 26. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

remélem ez egy kamu kérdés basszus... :((


tényleg iq tesztet kéne íratni mindenkivel, aki gyereket akar vállalni :(

2012. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Én fogászati röntgenen dolgoztam, és azt sem ajánlják pedig az a tüdő röntgen negyede vagy még kisebb! Fontos szerintem hogy mond majd a nőgyógyászodnak és fokozottabban figyeljék a babát mert fejlődési rendelleneset okozhat!

30 Hetes Km

2012. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdezted meg mielőtt elmentél? A kérdésedben még az van, hogy el szeretnél menni, később meg már azt írod, hogy el is mentél. Nem sok értelme van így a kérdésednek már utólag!
2012. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésben pontosan ebbe : http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes.. meg már sopánkodsz h mit tettél!!! Mindenki elmondta érthetően h káros ne menj vagy kérd ki az orvos véleményét!!! Erre játszod az áldozatot h most lesz-e baj. Hiába jössz ilyen dumával h te nem tudtad h baj lehet. Igenis tudtad csak magyarán megmondva le se sz...rtad az egészet. Kár szépíteni rajta. Csak azt nem tudom h minek kérdezed akkor? Érdekes egy ember lehetsz. Felelőtlen egy nőszemély vagy.
2012. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!