Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes vagyok, kb másfél...

11 hetes vagyok, kb másfél hete csúnyán hánytam, azóta fáj a derekam, vannak mozdulatok, amikor belenyilal, de sokáig nem jó egy pózban feküdni sem. Baj, ha fáj a derekam?

Figyelt kérdés

Néha kicsit fájdogál a hasam is, de ezen kívül semmi rendelleneset nem tapasztalok. Szerintetek ez nem jelent bajt? Esetleg mivel enyhithetnék a fájdalmamon? Richtofit Sportkrémet lehet használni?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. máj. 26. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérd ki a védönöd tanácsát,ezéet vannak.Minden kre´mmel vigyázni kell,mert felszívódik.

God az biztosan nincsen.

2008. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a derékfájás végig kíséri a terhességet. Én is küszködöm vele. Mondjuk nem kenem semmivel, a torna javított a helyzetemen, de most attól is el vagyok tiltva néhány hétig, hogy nehogy kinyíljon a méhszájam. Beszélj a dokiddal, hogy mivel kenhetnéd, ill. hogy kismama tornát végezhetsz-e, mert én azt javasolnám.

Sok sikert!

2008. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Uhh... már ez a korai végigkíséri? Biztam benne, hogy azért hamar elmúlik (de nem akar). A mensi idején is szokott fájni, gondoltam, hogy a terhesség alatt is fog, de azt hittem, hogy majd csak akkor, ha már nagy a hasam. :(
2008. máj. 26. 08:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Meg fogom kérdezni a védőnőt, mit használhatok!
2008. máj. 26. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is fáj 10 hetes koromben kb 5 napig,de utána nem tudom mitől elmúlt! Azóta se fáj!:o)

De valószínű fog még!!:o(

2008. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!