Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetessen akkora hasam mint...

9 hetessen akkora hasam mint másnak félidőben. Ez normális? Elevitet szedek mást nem.

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
En is elevitet szedek csak.Ez amugy normalis,mivel az elevit vitamin ettol megjon az etvagyunk es eszunk...en sovany alkat vagyok megis nagy a hasam, 9 hetesen is az volt csak reggel mikor felkeltem nem volt semmi hasam,tehat ez a puffadas...most vagyok 15 hetes es most kezd az igazi hasam noni es a puffadas abbamarad..
2008. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is az Elevitet szedtem és hatalmas volt a hasam meg puffadt is ! A Hipp Natal-t iszom és jobban érzem magam , nem lesz estére akkora lufi hasam , és még levegőt is kapok egy fél szendvics után !

12 hetes Kismama:)

2008. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9 hetes múltam és úgy nézek ki mint egy 4 hónapos terhes
2008. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal nagyobb volt a hasam 8 hetesen,mint most 12 hetesen!
2008. máj. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok! Szedjél mellé folsavat is!!!!
2008. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányok, én nem akarlak titeket elkeseríteni, de a hasatok összébb fog menni. Természetes, hogy a pocak felfúvódik, főleg, ha még híyik is egy kicsit a kismama. Olyan, mint egy felfújt lufi. Ahogy kezd nőni a baba, úgy "telik" meg a pocak, és ezáltal kisebb lesz.

Nekem most 17 hetesen olyan, mintha kisebb lenne, pedig nem az.

2008. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!