Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nyűgös kismama?

Más is nyűgös kismama?

Figyelt kérdés
Hol a mellem fáj, hol a pocim feszül, sok a hányinger, ébredés utáni hányás, a testem úgy érzem nem a régi, kezd nőni a pocim és ezáltal elveszítem az alakom-ez aggaszt, hogy leszek-e még valaha jó formában? Nem kívánom a szexet. Valaki hasonló cipőben? Úgy érzem nem vagyok jó kismama.
2012. nov. 23. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!semmi nem marad meg bennem mindent kihányok.ahogy a kajára gondolok már vége is a világnak .olyan gyenge vagyok,hogy egész nap fekszem.szerintem normális amit érzel.majd változik én mindig arra gondolok,hogy akinek nem lehet babája milyen szívesen szenvedne helyettünk.így örülök,hogy nekem lehet még ha bele döglök is ebbe a 9 hónapba.
2012. nov. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre tudok gondolni. Jó babvárást neked és kitartást!!!
2012. nov. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!