Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam ultrahangon. A...

Ma voltam ultrahangon. A papírra ezt írták: 9 mm petezsák, életjelenségek még nem láthatók. Vélemény: 5 hetes grav. Szerintetek már látszódnia kellett volna?

Figyelt kérdés
Október 16-án volt meg utoljára.
2012. nov. 22. 20:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

7-es és 9-es vagyok. Én még mindig nem nyugodhatok meg. Annyit haladtunk előre, hogy már 5 mm a CRL, petezsákot most nem mérték, szikhólyag látható, azt mondta az uh-s hölgy, hogy mintha ketyegne a szíve, csak még nagyon pici. 1 hét múlva újra kontroll.

Nekem van amikor 33-35 napra jön meg, valószínű később fogant, és ezért ilyen picike még. Remélem.

Veletek mi újság? Kérdező?

2012. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Sziasztok!7-es, 9-es, én vagyok a veled egyidős. Biztos nagyon pici még a baba, ne aggódj! Nekem csak jövő héten kell visszamennem, már számolom a napokat...remélem, csütörtök este jó hírekkel jövök...
2012. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem október 15-én volt az utolsó menstruációm első napja. 2 hete még csak petezsákot láttak nekem is. Holnap megyek. :)

veletek mi újság?

2012. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia!

7-9-11 vagyok. Én is holnap megyek, izgulok nagyon, de bízom benne, hogy minden rendben van...

2012. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja, te tegnap írtad, hogy holnap, szóval az ma van! :) Írjatok majd, hogy mi volt!!!!
2012. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Sziasztok!

most már nem tudom, hányadik vagyok, lényeg, hogy okt. 12-én jött meg utoljára, szóval elvileg valamelyikőtökkel egyidős vagyok. Két hete még csak petezsák látszott, de ma voltam dokinál és már 1 cm-s a baba, szívhang látszik :)) azt mondta, 7 hetes kismami vagyok. Szorítok Nektek is! minden rendben lesz!!:)

2012. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én vagyok a másik okt.12-es. :)

Minden rendben nálunk is, 11 mm-s a baba, szívhang is van! :)

Úgy megkönnyebbültem! Engem is 7 hetesnek mondanak, igaz naptár szerint már 8 hetesnek kéne lennem, de annyi baj legyen.

2012. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nagyon örülök :) Ezek szerint tényleg egyidősek vagyunk. Mi július 24-re várjuk, persze, tudom, hogy ez még változhat.
2012. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Köszi!

Nekem még nem mondtak időpontot.

Nekünk 2. baba lesz, az elsőnél szintén 6 nappal fiatalabb volt uh alapján, aztán végül mégis 10 nappal hamarabb született, mint amikorra naptár alapján vártuk. :)

Majd írj privit, hogy hogy vagy, ha van kedved! ;)

2012. dec. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!