Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 0.63 AFP-vel született valakin...

0.63 AFP-vel született valakinek valami rendelleneséggel babája?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Két hete kaptam a kórháztól egy hivatalos levelet miszerint 0,65Mom az Afp és azonnal keressem fel a Genetikai tanácsadást. Rá pár napra kellett mennem a 18. heti uh-ra, ott kinevetett a doki hogy miért aggódok annyira, az Afp sz.art sem ér, az uh alapján minden tökéletes, de azért menjek el genetikai tanácsadásra. Rá pár napra oda is elmentem, ahol felajánlottak egy 15eFt-os vérvételt amivel még pontosabban szűrnék a downkórt, de az orvos maga is megmondta, hogy az Afp a kismamák riogatására jó, semmi köze a Down kórhoz, ha az uh-on rendben volt minden akkor ne aggódjak, ja és elővette a táblázatot ahol a Downkór esélyei vannak feltüntetve kor alapján és az alapján sincs szinte semmi esélyem beteg babára. Engem megnyugtattak.

20hkm

2012. nov. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10. válaszoló, a határértékek intézményenként változnak...
2012. nov. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!